Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lotus Turbo Challenge 2

Lotus Turbo Challenge

1991
1992
96
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Druhý díl závodní série Lotus byl vydán rok po prvním díle. Tentokrát se závodí s časem, kdy je nutné projet checkpointy v daném limitu. Na některých tratích se objevuje i provoz v protisměru. Tratí je celkem osm a postup lze ukládat pomocí hesel. Kromě původního vozu Lotus Esprit Turbo SE je k dispozici i kabriolet Lotus Elan SE. Modely se v závodech pravidelně střídají, nelze si vybírat.

Jeden hráč má tentokrát k dispozici celou obrazovku. Ta se rozdělí na poloviny až při hře dvou hráčů. Hra podporuje propojení dvou počítačů pro hru až čtyř hráčů nebo dvou na celých obrazovkách. Je možné spojit dvě Amigy, dvě Atari ST nebo kombinaci Amiga a Atari ST.

Lotus Turbo Challenge 2 byl také vydán v roce 1992 pro Acorn Archimedes. Na Segu Mega Drive vyšla hra pod názvem Lotus Turbo Challenge. Hra byla také součástí kolekce Lotus Trilogy vydané v roce 1994 pro Amigu, Amigu CD32 a Atari ST.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.