Lost Marbles

09.06.2013

Lost Marbles je logickou hrou, ve které si to koulíte s koulí skrz úroveň s úkolem dostat se až do cíle, a to pokud možno za co nejkratší čas, přičemž vám v cestě stojí rozličné překážky a pasti, které je nutno překonat s důvtipem a precizností.

Sami se ujímáte jedné z koulí, kterých jsou ve hře 3 typy - gumová, papírová a ocelová. Každá z koulí má jiné vlastnosti. Gumová umí skákat a nevadí jí elektrický proud, papírová se umí zmačkat do menší kuličky a být unášena proudem vzduchu, ale rozpustí ji voda, železná se umí rychle vystřelit a jen tak ji něco nezastaví. Později ve hře lze mezi koulemi přepínat a je tak nutná jejich správná spolupráce při postupu úrovněmi.

V současnosti hra představuje výzvu v celkem třicítce úrovní, rozdělených po deseti, do tří kapitol s příslibem dalších zdarma v budoucnu. Své časy lze poměřovat online s ostatními hráči. Celou hrou hrou též provází relaxační hudba.

Aktuálně od Dolárku na IndieGameStand.

Mám odehranou asi půlku a je to dost fajn, kdo má rád podobné hry (jako Switchball, Spectraball aj.), ať neváhá.