@Maximus (18.03.2015 06:02): Ehm, ehm. Kde bych to asi jinak vzal? :D PC mám dostačující.

Vzhledem k tomu, že mám chřipku a nudím se doma, tak jsem se do problematiky pořádně ponořil a nakonec se stalo nemožné a přes tutoriál jsem se dostal :) Dalo to sice skoro 3 hodiny práce, ale zadařilo se :) Takže můžete uklidnit tepy, schovat si dementy na pozdější použití, atd...

Takže pokud bude mít někdo podobný problém, zde je moje kombinace řešení. Zakázat cloud na Steamu, čeknout integritu před každým spuštěním, jinak hra padne při prvním máchnutí zbraní, zakázat parametrem +com_skipIntroVideo 1 spouštění intra, jinak hra padne při prvním máchnutí zbraní. A to nejdůležitější, tutoriál zásadně přeskakovat a nesnažit se ho dokončit. S uvedenou kombinací totiž přeskočit jde a hra při tom nepadne. Za tutoriálem běží hra korektně a s ničím není problém. Ale pokud dám novou hru a tutoriál, máchnu zbraní a hra opět padne - prostě je to buglé, to mi nikdo nevymluví :)

Tak držte prosím palce, ať to nepadání vydrží celou hru. Zatím jsem před čtvrtým bossem a drží to, ťuk ťuk.
Tak alespoň se tu rozproudila diskuze :) Ale proč tu tedy ta 0 je? Nebo, v jakým jiným případě ji použít, než u rozbitý, nefunkční hry? Podobný problémy s nefunkčností něčeho jsem řešil naposledy tak před 10 lety.

@Wolverine (17.03.2015 16:38): Jo, to je taky možnost. Ale já jim to nenechám projít jen tak :)

@Maximus (17.03.2015 17:03): Vyvracet Ti to nebudu...

@M.a.t.t. (17.03.2015 18:06): To není žádný protest, jen hodnotím nulovou funkčnost nulou a do diskuze jsem napsal proč.
@FildasCZ (17.03.2015 17:55): Jenže to vůbec nemusí být vlasnost hry. Na PC je holt možností spoustu a ne za všechny lze vinit vývojáře. Chyba v systému, špatně nastavený systém, malware, atypická kombinace hardwaru, divná verze firmwaru, zásah boží...

Že to dosud nebylo opraveno ukazuje na skutečnost, že to nelze lehce reprodukovat, tudíž se to asi děje velmi malému procentu lidí.
Ak chce dať niekto najavo, že hra má problémy s funkčnosťou, tak nech sa vypíše do diskusie.... Alebo ešte lepšie, nech napíše priamo vyvojárom a možno to pômože. Narozdiel od nejakého protestného hodnotenia hry, ktorú ani nehral, to má ďaleko väčšiu logiku. Just sayin....
@Maximus (17.03.2015 17:03): pokud je hra v jeho případě nefunkční tak 0% tak je to v pořádku..

To je jako já dal jsem hře Nula kvůli multáku a taky mě hejtili... Proč mám dávat víc, když je něco nefunkčního..
Pak jsou tu věci, jako že warez, nebo proste origoska nejde.. Kdyz si vezmu kolik mi nejde origosek a resim to pomocí cracku... :/

PS: Nezastavám se ho, má u mě vroubek.. Jen se snažím příjít na tu agresi..
z mýho pohledu je důležité upozornit na to, že to má pořád obrovské problémy s funkčností -

s tým hodnotením upozorňuješ akurát na to, aký si dement
Já bych ji rád zhodnotil víc, ale přijde mi nefér, že mi to vývojáři neumožní :) Koukal jsem, že tenhle bug (vlastnost) je reportnutý už od vydání a za 0.5 verzí s tím nikdo nic neudělal. Až to někdy bude fungovat (kdo ví jestli), hodnocení rád upravím, zatím si to víc nezaslouží. A z mýho pohledu je důležité upozornit na to, že to má pořád obrovské problémy s funkčností a že to nebyly jen porodní bolesti.

Kdyby někdo věděl, jak padání hry v tutoriálu pořešit, budu rád. Padání s low memory už jsme vyřešil, takže se dostanu do tutoriálu, ale za něj ani náhodou :)
Přijde mi nefér dávat 0% hře, kterou člověk nehrál. Je mi jasné že to nasere, ale pak třeba finální hodnocení neodpovídá realitě a odradí to člověka, který by ohledně technických záležitostí takové problémy neměl.
Hehe, jsem myslel, že doba, kdy si vývojáři budou se zákazníkem vytírat řiť je od dob GTA IV už jinde. Ale chyba lávky, tohle je jiná liga. Aby hra neběžela ani na verzi 1.5, to už chce panečku hodně nadání. Hodinový bádání po internetu v ničem nepomohlo, zasadím první dvě rány v tutoriálu a bum prásk, už jsem na ploše. Alespoň mě utěšuje, že v tom rozhodně nejsem sám :) Totální technologický odpad...
Tak, zabralo mi to okolo 20 hodín a bavil som sa. Ako som už napísal - síce to nie je tak rôznorodé (nepriatelia, lokácie), ťažké a prepracované ako Dark Souls, ale pre milovníkov tohoto na hry chudobného žánru je to dobrá voľba.
V hre už mám nahratých nejakých 9 hodín a baví ma to. Nie je to síce tak bohaté, prepracované, ťažké a rôznorodé ako séria Dark Souls, ale ako taká jednoduchšia a krajšia alternatíva to funguje dobre. Podobných hier veľa nie je.
Zdravím, měl bych dotaz na někoho kdo vlastní krabicovou verzi. Hru jsem nedávno koupil v X obchodě, kde mají uvedeno "Lokalizace: české titulky ve hře a manuál" ale hra došla s anglickým přebalem (je to snad nějaké pozdější vydání, EU distribuce)? Máte někdo hru s českým přebalem a manuálem?
@IRONHIDE (23.11.2014 22:09): No toho se právě obávám, aby jim ty neprodaný krabice pak nevraceli a nechtěli prachy zpátky :) (nevím jak přesně tohle funguje, přiznávám). Jelo mi to odhadem kolem 40-60fps, ale bylo to krásně hratelný celou dobu, fraps jsem zaplej neměl.

@Jack_Dark (23.11.2014 22:29): thx, ten rozhovor na polygonu je pro mě novinka. Jsem rád že dělaj nový hry, snad v podobný či lepší kvalitě.
Jinak jsem do komentu zapomněl zmínit příběh (což o nečem vypovídá):
Není nic moc. Je hezký že tam je víc konců (resp. závěrečných cutscén) podle některých rozhodnutí, to jo. Ale přišlo mi to příběhově takový rozplizlý. Nicméně Dark Souls jsou na tom ještě hůř, pokud tedy člověk netráví hodiny čuměním na vysvětlující youtube videa a čtením wikin.
Nahrál jsem jedno krátký video btw
@Jack_Dark (23.11.2014 21:46): Kde to oznámili ? Já četl jen ten EG článek, kde Gop zmínil že prodali 200,000 a do obchodů poslali 700,000, díky čemuž se hra zaplatila. Ale i tak, prodat koncovým hráčům 200,000 mi prostě přijde málo. A na pirátství se vymlouvat nemůžou :)
@Paul (komentář): Jen tak mimochodem:

Lords of the Fallen se podle tvůrců prodává dobře a bez obav tak mohou oznámit, že pracují hned na dvojici nových AAA projektů.
15 hodin in, hraje se to příjemně. Takový trochu jednodušší Dark Souls, s lepší grafikou a zábavnými souboji, ale ne až tak dobrým designem světa. Ale oproti předchozím hrám CI je to obrovskej skok. Musím pochválit vyladěnost a optimalizaci, nenarazil jsem na bug/crash, žádný technický problém. Jestli to má tu anit-tamper ochranu Denuovo tak se nijak neprojevuje.
Ou tak ted si říkám, že hru na Vánoce koupím, ale přečetl jsem si pár steam recenzí a podíval se Negative (748) oooo... To to radši popirátím, abych věděl, jaká je realita, abych zas něco nekoupil a nevyhodil prachy...

Hodně mě hra láká a sám si myslím, že tohle si nezaslouží. Takovej hejt od lidí.. Podle mě čekali lepší DS a nedostali to.
Třeba je to prostě jen velmi zapadlé, nebyla by to první taková "větší" hra z poslední doby...
...

...
Teda ta nulová aktivita tady vzhledem k neukradnutelný verzi je fakt vypovídající :)
Na G2A je to teď za 25 éček, tak jsem to risknul, už je konečně venku patch se kterým jde vypnout chromatic abberation.
Samozřejmě že Bloodborne bude někde jinde. O tom bez debat. :)

Rozhovory v LotF skoro nejsou. A když jo jsou trapné. Boje jsou jednoduché a v podstatě ani nejde udělat chyba pokud člověk špatně nezvolí zbraň a magii kterou bude používat. Kde uskočí, to je jedno, mezitím si stihne srknout kapučína popřemýšlet kam uskočí příště. Počkal bych na slevu (kór na PC kde slevy bývají oproti konzolím štědré).
@FildasCZ (13.11.2014 10:11): Proč si myslím že to nejde srovnávat, protože to zrovna hraji. Bloodburne je prostě úplně někde jindě kvalitativně a to jak vypadá a ta atmosféra. Lords je dobrá hra která si bere hodně z DS, ale přijde mi lehčí a jednoduší než DS.
@Jack_Dark (13.11.2014 09:47): Neříkám, že je to špatné já to nehrál sám to vidím, že by mě to mohlo brát víc, jak DS.. Bloodburne vypadá, ale fakt parádně..Proč si myslíš, že se to nedá srovnávat ? Jen taková dotazující, já jsem se o ty hry moc nezajímal jen jsem viděl par videi a to je vše.

@SilentWolf (13.11.2014 09:57): No mě právě oslnila ta grafika a to, že to má být těžší než DS.. Kolik je tam vůbec dialogů ( málo, středně, hodně) , že to má češtinu ?
Ono to není ani tak hrozné, ale prostě jsem zvyklý na jiné. Je to neohrabané. Bossové jsou nuda a svět taky. Tím že to má spoustu grafických efektů jsem se občas ztrácel ve scéně. Kouzla se kouzlí snad všechny stejně. Mám k dipozici 4 kouzla.. dvě z nich vyvolají nějaký klon s daným efektem, třetí vyvolá klon s daným efektem a postava do něj vkročí- absorbuje to. A poslední vyvolá klon už přímo v postavě a dodá to kýžený efekt. NUDA! Do nepřátel se musí tlouct dlouho a není to zábava jak u Dark Souls, je tu víc prostoru pro chyby a pokud na sobě má člověk těžké brnění a auru tak se nemusí ani hýbat ani blokovat. A to nejsem asi ani v půlce Bossové byli nuda. Bez osobnosti. Je to takové Diablo. Zkusím to dohrát než vyjde duo Dragon Age a GTA, ale moc šancí že se to zlepší tomu nedávám. Nemám chuť.. vím že budu v tom samém nudném světě, vím že moc rozličných nepřátel do konce už asi nepotkám a ty co tam jsou už vím jak zabít. Zbraň mám taky takovou že naprosto vyhovuje veškerým potřebám a má super lvl scaling. Příběh mě nezajímá, dialogy jsou hrozné. Tak hrozné že se to stydím popsat. Postava nám nabízí quest, najít jistý předmět. Není tam žádná souhlasná možnost. Jen "Na co to potřebuješ?" "Co je to vlastně zač?" "Odpal, nezájem." A pokud o dané věci zjistíte info musíte stejně rozhovor ukončit oním odpal.. A pak hurá najít ten předmět a donést ho.. :D Jednou jsem splnil úkol a vojáci mi děkovali, omylem jsem s nimi promluvil znovu a už tam byla jen možnost něco jako "Tak já jdu" a oni si začali stěžovat že umřou apod..

No.. 65% asi výš nepůjdu. Za plnou cenu rozhodně ne, spíš počkejte.

Asi takhle, technicky je to dokonalejší než dark souls, ale nemá to vůbec žádnou duši. Vůbec nic mě nepřekvapilo. Každé ze tří DLC do DS2 bylo naprosto geniálně navržené. Tak se těžko hodnotí hra která.. nemá nic, jen vypadá hezky a hraje se bezproblémově.
Já trochu lituju že jsem si to koupil, nehraju hry abych zabíjel čas a zrovna u této mám problém hrát, i když zrovna nemám co jiného dělat.. :D Zabil jsem asi 4 bossy a nemám vůbec chuť zjišťovat, co na mě čeká dál. Brzo to prodám a kdo ví jestli to vůbec dohraju. A na nějaké DLC jim kašlu.. :D Není to tak zlé, jen právě tento typ her (tzv. jednorázovky) obvykle na PC ani nedohraju, byla chyba si myslet že na konzoli z toho budu mít lepší požitek. Jediné plus je když mrdnu kladivem do nepřítele je to super pocit :D díky vibracím.

Nemám vůbec motivaci hrát, přemáhám se. Jedna smrt mě totálně znechutí. V Dark Souls to bylo vždy naopak. A i když jsem DS dohrál hned bych kupoval nějaký remake nebo kolekci na PS4, LOTF bych nejraději ani nevlastnil, ale stejně by mě vždy lákalo to vyzkoušet. Inu.. zkusil jsem. :D 6/10 což je ale furt dobrá hra a stejně si ji asi ještě chvíli nechám a zkusím dohrát v několika odpoledních. Ale je to celkem přemáhání se.

Navíc kdyby se mě někdo zeptal jací tam jsou bossové tak nevím. Vím jen že jeden měl ohnivý meč, další velký štít apod.. ale co se jejich vzhledu týká-- absolutně netuším. Prostě nohy a zbroj.. už 4x.
Jestli se to bude lépe ovládat než zpackané DS, je to přesně to, na co čekám :-)