LiEat II

LiEat II: The Lie-Eating Dragon and the Azure DreamEater

11.06.2014

freeware

Druhé pokračování, plánované třídílné série, LiEat II, plné výstředních tvarů, hráčům předkládá další dobrodružství neohroženého dua společníků – čachráře Teobalda "Lea" Leonharta (nová identita Harold "Hal" Radford) a drakorozené pojídačky lží – Efiny.

Předchozí případ nám dal zabrat a tak jsme se na chvíli skromně stáhli do ústraní, přečkali to nejhorší a po velké změně "imidže" hlásíme návrat. Tentokrát se dostáváme do prostředí Azure Townu, které stojí na velmi přísných pravidlech. Azure Town je svébytná rurální soběstačná krajina pyšnící se krásným hradem a malebnou hlavní ulicí.

Azuřané nás vítají obezřetně, jsou viditelně neklidní a negativně naladění. Nepotřebujeme detektivní znalostní balíček, abychom pochopili, že tu něco nehraje. Šušká se, že se ve městě objevila podezřelá osoba, vypadající jako "dreameater". Za tímto jménem se skrývá podivná a specifická bytost, jež pomalu sežvýkává jednotlivé části snění. Spáč se probouzí notně zmaten a unaven.

LiEat II rovněž obsahuje tahové souboje a je k dispozici v placené (kompletní bundle trilogie na Steamu) i zdarma dostupné verzi.