@90210 (12.01.2014 14:28): Myslím, že na začátku to bylo jediné místo, kde bylo nutné použít napsaný příkaz. Pochopil jsem to tak, že to bylo takové poslední rozloučení se starým způsobem ovládání.
@90210 (12.01.2014 14:28): Pokud vím, tak to vypisování příkazů nebylo nutné pro dokončení hry, dostal ses přes to jen k některým easter-eggům.

@M.a.t.t. (12.01.2014 14:31): Nah, nebudu hrát každou ptákovinu jen protože je na obalu hry Larry. To bych rovnou mohl zahrnout i The Laffer Utilities a podobné šílenosti.
@ugraugra (12.01.2014 14:02): Nevim, musel jsem pouzit navod casteji, nez by bylo zdravo. Myslim ze jsem se bez nej ani nebyl schopnej dostat z Shannariny postele hned na zacatku. Je tam ta netradicni moznost/nutnost vypisovani prikazu, coz mi neprislo jako dobrej napad, je to oldskool pristup.
Sedmicka je super hra i dnes a bez debat nejlepsi dil serie, jediny co mi trochu vadilo byl fakt, ze se Al Lowe v nekterych vtipech uz trochu opakoval a to jsem predtim hral jen jednicku a sestku. Jo a taky lehce prepalena obtiznost...
@Drolin (11.01.2014 14:21): Asi je projdu všechny a začnu remakem jedničky a pak ty dvě konzolové věci. Popravdě jsem ted trochu unavený z AGI / SCI enginů a potřebuju ted zase něco jiného, jednoduchého, kde bych mohl vypnout mozek. A to mačkání šipek v Magna Cum Laude vypadá ideálně :) a hádanky v Leisure Suit Larry: Reloaded by měly být stejné jako v původní verzi, takže si jen vychutnám dabing a hezčí vizuál.

Každopádně až si trochu odpočinu, tak to vidím na QfG. Zatím jsem dohrál jen 26 z 55 grafických adventur od Sierry, takže musím zabrat :)
Jednoznačně nejlepší díl série, následovaný Leisure Suit Larry 5: Passionate Patti Does a Little Undercover Work. Potěší detailní grafika ve vyšším rozlišení, řada animací a lepší interface, k výbornému dabingu lze zapnout titulky, cestovat po lodi lze bleskurychle díky mapě, která lze vyvolat odkudkoliv.

Nejvíc mě ale dostal CyberSniff 2000 - vývojáři se totiž rozhodli zapojit do hry další smysl - v určitých momentech se v rohu obrazovky zobrazí upozornění - čichni si třeba k číslu 6 - a hráč si tedy přivoní ke kusu kartonu, který byl součástí balení a získá tedy představu, jak to v současné lokaci "voní". Geniální nápad.