Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lego Rock Raiders

94
3 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
dětská > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.11.1999 PC
17.08.2000 PS1
Vývojáři:
Data Design Interactive
Bylo nebylo, jedna vesmírná těžební loď se dostala do velkých problémů, nazývejme je například černá díra. Kvůli nim se ocitla na planetě mimo známý vesmír, planetě s ne zrovna přátelskými bytostmi, ale se zdrojem nerostných surovin poskytujících naději na exodus z této planety.

Lego Rock Raiders je strategickou hrou od studia Data Design Interactive vydanou pro PC a herní konzole PS one. Zaměřením se jedná o strategii budovatelskou s důrazem na těžbu nerostných surovin, neměla by ovšem chybět ani akce. Hra obsahuje 16 misí kampaně pro jednoho hráče, pro dohrání hry ovšem není potřeba všechny splnit. Jedná se pravděpodobně o první LEGO hru, která byla, alespoň v případě PC verze, příznivěji přijata herní kritikou.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
První a jediná lego hra, kterou jsem kdy hrála, ale jako malá jsem ji nikdy nedohrála až do konce, protože je strašně dlouhá a mise ke konci už příliš těžké (pár dní po napsání komentáře jsem našla staré savy a konečně jsem se dostala až na konec!).

Nicméně je to hra pěkná a zábavná, i když už nejste malé dítě. Body skóruje především originalita a grafika. Příběh je jednoduchý, stejně tak hratelnost - sbíráte rudu a krystaly, rozbíjíte kamenné stěny, plníte úkoly, stavíte budovy, staráte se o své pracovníky, bráníte se proti příšerám... - to vše na rozličných mapách (s lávou, s vodou, s ledem, s neustálými závaly kamení...).

Určitě se jedná o jednu z těch povedenějších lego her.

Pro: lego, originalita, grafika, hratelnost, dabing

Proti: obtížnost, možná lehce monotónní

+10