[neexistující komentář]: Nespletl sis hru? Tvůj komentář je prakticky "recenze" na Star Wars Lego :D
Hra z roku 2008 nebyla stavěná na vícejádrové procesory? Slušný...
Přibližně jak dlouho ti trvalo dosažení těch 100%? Asi krátkodobá záležitost to nebude, že?
Nevíte někdo, jak jste u toho letadla a bojujete s týpkem, tak tam vždycky ty kamiony explodují a já z nich sestavím podkovu, co se dívám na walkthrough videa, ale mě neexplodují. Nevím, mám tam bug nebo ne? Ají bych tomu věřil, už jsem měl v té samé misi několik bugů a asi už to nedohraju.

EDIT: Tak už nic. Použil jsem letadlo, na tom netu se mu to nějak povedlo i bez toho no. Jinak ty bugy jsem tam měl, že se mi tam sekl sud nebo nešlo přesunout nějakou plošinku. To nasere.
Tak jsem projel celou tu dlouhou misi, co byla v demu a konečně jsem v baru té jeho bývalky, takže něco nového. Jinak vypínání hry mě trochu zarazilo, které je oproti demoverzi úplně jiné (resp. není tam hned vypnutí, ale dostanete se nejprve do místnosti s bonusy nebo tak nějak).

Ty animačky jsou dobře udělané, se mi nestává, že bych se u hry nad něčím pousmál :-)
Do pytle. Jsem nevěděl, že ta akce se týká i tohohle. Bych za to i ty dvě kila klidně dal.
Indy se mi líbil více, ale jestli jsi zkoušel ty předchozí dvě, tak si nejsem jistý, jestli tě to nějak chytne.
Lego Star Wars i Batmana jsem už hrál, Bionicle je s**t, takže zbývá Indy.

Sice žádná challenge, ale na jednom počítači s bráchou je to sranda vždycky.
Já s tímhle typem her nemám zkušenosti, takže mi to přišlo zajímavé. Možná, že to na tebe zapůsobí jinak. Těžko říct, ale zkus to a pak napiš.

Jako nic extra to není, ale je to příjemné zpestření. Prostě relaxační zábava, jestli víš jak to myslím.
Tak jsem zkusil demo a celkem to i pobavilo. Na takové relaxační hraní, kdy si trochu popřemýšlím nad jednoduchámi puzzly porozbíjím kostičky a vyblbnu se v takovém roztomilém kresleném světě.
Ty animace mezi gameplayem byly docela luxusní a srandovní.

Celkem i uvažuju, že bych si to mohl zahrát a na chvíli si oddechnout od všech těch seriózních mlátiček a stříleček.