Legends of Dawn

27.06.2013

Legends of Dawn je mix akční adventury a RPG od nezávislého studia Dreamatrix. Hra byla zafinancována za pomocí Kickstarteru a později uspěla na Steam Greenlight. Hra je svou hratelností podobná Diablu.

Na začátku si hráč vybere pohlaví, ale i zda chce být člověk, elf nebo danian. Samotná hra se odehrává v otevřeném světě, kde lze najít jeskyně, kobky, krypty či katakomby. Hráč má poměrně dost volnosti při rozhodování, kam jít a jaké questy si vybrat. Taktéž se zde střídá den a noc, přičemž složení nepřátel, na něž lze narazit, se podle toho mění. Celkově se ve hře vyskytuje přes 150 druhů monster.

Příběh je zasazen do království Narr. Na severu království začaly problémy, když u kdysi bohaté vesnice Korden's Fall začali mizet obchodníci a horníci. Následně se začaly množit zvěsti o masakrech. Severní obchodní gilda žádá o pomoc krále i guvernéra provincie. Král se rozhodl vyslat vojenskou jednotku, která má objasnit, kdo nebo co stojí za těmito událostmi. Jedním z vojáků je i hráčova postava.

Uplne zabita hra s dobrym potencialem ... Bohuzel...A ta optimalizace :D... na ultra low jsem mel 9 fps xD..

Snad nekdy za par let to pujde .