@Fingon (02.08.2012 15:47): Já jsem s Legendou spokojen, ano na normální rychlost je to dost pomalý, proto já hraji od rychlé - do nejrychlejší, tam pak ty postavičky lítají jak splašený. :D
Barbarské hlášky jako: "(Zabiju tě, urvu ti hlavu...)" se fakt moc poslouchat nedají, ale zase jsem si užil v příběhu hlášky s Trpaslíky. :)
No vida - netrvalo to ani rok, co jsem se tu o Legendě zmiňoval (kolem roku 2003 jsem kupoval časopis Pevnost, který tuhle hru neskutečně hypoval) a nakonec jsem se přece dokopal a je tu... Přestože je to jen (pod)průměrná strategie (hezké renderované animace), doporučuji si zkusit kvůli poslechu školených hlasů pronášejích neskutečné bláboly. (v podzemí: "Cítím vítr ve vlasech!" - bere si léčivý lektvar: "Zabiju tě" - zkrátka hlášky jednotek včetně hrdinů nejsou kontextově citlivé, navíc se hra na normální rychlost neeeskutečně plouží...