@Clorky (19.05.2012 22:46): samozrejme s nadsazkou, ale stejne tak muzem argumentovat ze LoL ma jiny mechanismy nez DotA...
zabomysi valky, kazdopadne nazyvat plagiatem v podstate "pokracovani" ( riot jsou lidi co delali na dote ze ) je zbytecnost.

apropo nejsu zadnej lol fanboy, jen me fascinuje tvoje zapaleni "moje dota je nejlepsi, vase dota je spatna" :-D
@Rattus (19.05.2012 15:42): Tady ale nemluvíme o W3 a Duně, ale o Dotě a LoLu.
DotA není W3.
Pokud bych měl brát v potaz W3, tak je sice plagiát, ale rozhodně nečerpá z celého Dunu jako LoL z Doty. Ve W3 je jiný příběh, doba, herní mechanismus. Vlastně ani nevím kde vidíš plagiátorství mezi Dunou a W3.
To je neuvěřitelný, jak jde ze hry udělat věda. Statistiky, atributy, runy. Sledovaní ranked her - přísné rozdělení pohybu hráčů po mapě. Jungler rozhoduje úspěšný gank. Na horní lince farmí solo bruiser. Spodní linku opanuje AD carry se svým supportem, který warduje, healuje, nežere minionky a praktikuje baby sitting 101. Na midu se blýská povětšinou mág a modlí se, aby jeho jungler byl lepší než ten jejich a ochránil ho před výpady (to se modlí všichni a nakonec jungler za všechno může a po nepovedené hře následuje zuřivý report). A to všechno každou hru pořád dokola, aby jste zjistili, že selháváte v postavě, kterou máte rádi, že váš build stojí dle druhých za starou belu, že se vám nedaří dorážet miniony, že vám nepřítel po celkem slušném útoku utíká s 30 hp, že vám support žere miniony a nakonec jste ussles v team fightu, kdy občas nechápete kde vlastně stojíte a co se vůbec děje nebo že zapalujete miniony. Proč to proboha vůbec jde?? A jako Soraka na konec budu držet minutut ticha za všechny vyléčené miniony pod věží. Amen
@Barbar (18.05.2012 09:40): HoN ani nezmiňuj, to je prakticky neoficiální ultra-plagiát doty.

Ono LoL pochopí i sváteční hráč, a třeba i idiot, ale dotu jen tak někdo ne, jde tu o to, že když se naučíš základy, pročteš si pár návodu jak a co, naučíš se lasthitovat a začneš si dávat ultra-killy, tak tě to bude bavit čím dál víc :).
@Feidias (18.05.2012 10:05): to je myslim si castecne tim ze jsme na EU nordic & east. A bohuzel misto aby clovek potrefil na slusny svedy/nory/dany je to tam samej 16ti letej polak. a ti se zasadne dorozumivaji jen "u noob", "omg noob", "noob team" a "report noob".

Zkus si me najit ( rattuscz ) a muzem dat spolu, dycky je lepsi kdyz aspon nekdo z tymu neni trotl :-D
mě ta hra baví ale nebaví mě jak si tam lidi pořád nadávaj. Je to určitě tím, že i na max. lvlu můžeš mít hráče kterej to hraje denně a toho "svátečního" což jsem já:)). Nelíbí se mi když mi tam pak někdo nadává a dělá naschvály. Stává se to hodně často. Nemyslím si že zas dělám nějaký úplný lamárny. Nehraju ranked hry a o nic nejde. Má to být teamová hra a ne dělej co já chci nebo ti začnu nadávat...
@Clorky (17.05.2012 22:07): Zkoušel sem několik "MOBA" her a LoL pro mě zůstala jako nejlepší volba protože neni tak hardcore jako ostatní. Absence deny, teleport do zakladny zdarma a další věci znamenají že i sváteční hráč jako já ma šanci systém dostatečně pochopit a být platnou součástí týmu.

HoN a podobné byly pro mě jako nováčka natolik nepřehledné že jsem nedokázal vůbec určit jestli něco dělám špatně, připadně co mě vůbec zabilo.
No já mám koupenou org. Každopádně platí na střelné zbraně ten utok ze zadu ( abilita assasin ) nebo je to jen na nože?
Není třeba si ho koupit, nevím jestli jsi přes warez - můžeš si ho stáhnout, zaregistrovat se nejlépe na eurobattle.netu a hrát tam zadarmo.

Já to nikomu nevnucuju, ale kdyby lolkaři místo lolka zkusili párkrát dotu, tak by změnili názor ;)
ehm Dotaz, když má zloděj assasin a utočí střelbou ze zadu může dát dvojité zranění? Nebo to platí jen na nože?
Existuje vůbec někdo, koho by TOHLE bavilo? No, podle hodnocení asi jo...
Tak si zahrajte dotu ;).
K dispozici je i teamspeak, kde se zdržuji. Ono na domluvení nějaké taktiky nebo postupu je to svižnější, pokud vám nevadí mluvená komunikace. Adresa ts3.notoxic.cz

Dole jsou kanály pro hru.

Hrajeme i Armu například.
Rozdílný level hráčů není zas takový problém. Hra má snahu přeci jen aspoň trochu ty levely dorovnávat v obou týmech.
Přidala jsem Tě, akorát .... 30 :P no já jsem úplně na startu, to bych byla s mým levelem celkem v nevýhodě, ne? A kazila hru. A zase dostala nějaký ban.
Hraju Nordic East, začátečnice, máte nějakou komunitu, zahráli by jste, respektive nebude mi psat do chatu f**** noob? Klidně bych se na pár soubojů přidala. Stejně, než všechno pochytím
To jsem nevěděla, že LOLkaři jsou takové hysterky - ban na den kvůli leavnutí a znovupřipojení (spadly mi internety...bohužel několikrát) a to na mapě proti BOTům! XXDD...... ach jo, to je děsná hra.
stačí tu hru nějakou dobu hrát a pak si na ní udělat názor, protože jinak nevíš o co přicházíš. Já už třetím rokem hraju dotu a LoLko jsem hrál asi půlroku a jak z hodnocení můžeš vidět, nejsem žádnej zarytej odpůrce "kopií dot"
Máš pravdu, Dotu jsem nikdy nehrál a viděl jsem ji jednou v životě asi 10 sekund... Přesto nechápu, proč se tu do LoL navážíš. Ta hra si rozhodně nehraje na 1:1 klon, na to jsou tu jiní. Je to prostě "just another moba game". Proti tomu nemůžeš říct ani popel. Pak už je to o vkusu, někdo rád vdolky jinej zase holky. Stejně tak někdo Dotu, jinej HoN a další zase LoL.
upřímně vás nechápu, co vás na tom LoLku baví. Buď jste dotu neviděli ani z letadla nebo máte fanatickej odpor z LoL komunity :-D
taky jsem myslel jedničku :) Sry hoši, ale já tenhle Guinshův (všechna čest, co pro dotu udělal) nemůžu považovat za seriozní dota hru
Díky za skvělou radu. Až bude Dota 2 volně dostupná pro každého, rád si zahraju... :-/
Hraju už nějaký ten pátek na Nordic&East, ale kdybych začínal dnes, možná bych šel spíš na west. Mám pocit, že snad polovina hráčů na EUNE jsou (vymaštění) Poláci. Zas je ale fajn, že se dá docela často narazit i na Čechy. Pokud hodláš začít, tak mi písni.
LOL, právě jsem si tu přečetl snad nejdebilnější komentář, který jsem kdy na DH viděl...