@Tarhiel (11.09.2020 17:03): Battle Engine Aquila jsem si koupil nedávno na Steamu, velké překvapení (že to někdo znovu vydal, jinak jsem to dohrál kdysi z placky a celkem slušná záležitost). Last Rites tam mám také už delší dobu. Zato elektronické vydání Time Quest je příjemným překvapením, adventury už sice prakticky nehraji, ale u Legend udělám výjimku.
Tak problém s robotem ve třetí misi vyřešen (buď je to špatnou medicínou nebo samotnou verzí 1.0, 1.01 z emu paradise jede).

Teď se pro změnu "velmi bavím" u posledního souboje. Asi deset pokusů, do panáčka jsem pokaždé vystřílel všechno, co jsem měl a ... nic. Netuším, jestli dělám něco špatně (jestli je například potřeba střílet pouze určitou zbraní v určitý moment nebo udělat ještě něco úplně jiného) nebo jestli se třeba nejedná o další veselý bug (protože nejde vidět, jestli mu střelba něco dělá). Nepodařilo se někomu tento klenot dokončit, případně najít někde na netu funkční walkthrough (na youtube je maximálně pár minut někde ze začátku + třetí kolo, textový návod jsem nikde nenašel)?
Netušíte někdo, co je třeba udělat ve třetí misi (obrana robota Fido, který ma za úkol identifikovat nějaké kontejnery)? Robot se zastaví u prvního kontejneru a dál se absolutně nic neděje. A soudě podle komentářů u videa nejsem s tímto problémem sám.