Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ladykiller in a Bind

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
adventura > textová adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.10.2016 PC
Vývojáři:
Christine Love
Oficiální stránky:
http://ladykillerinabind.com/
V tomto vizuálním románu z pera Christiny Love, autorky Analogue: A Hate Story, se vžijete do role mladé ženy, která se nechala přesvědčit svým bratrem-dvojčetem, aby se místo něho zúčastnila luxusní výletní plavby s jeho spolužáky. Ale má to háček – nikdo nesmí poznat, že on je ve skutečnosti ona.

Čeká vás zejména spousta dialogů plných intrik, ale i humoru, a když budete mít štěstí, zapletete se i do románku s jednou (či několika?) spolužačkami bratra hlavní hrdinky. Jen pozor, hra obsahuje mnoho scén, které jsou přístupné pouze pro dospělé.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Pro hry Christiny Love mám velkou slabost, stejně jako je mi velmi sympatické ústřední téma této hry, takže očekávání jsem měla velká - a nezklamala jsem se.

Na její předchozí hře Analogue: A Hate Story jsem nejvíc oceňovala, samozřejmě kromě toho skvělého příběhu, to, jaký pocit ve mně zanechala - ačkoliv je o dost vážných temných věcech, vyvažuje to milými, až trochu "cheesy" momenty, a ve výsledku působí strašně příjemně a nadějeplně.

A to je přesně to samé co mě tak dostalo i na Ladykiller in a Bind.

Jinak si ty hry podobné vážně nejsou - ať už herním systémem (v Ladykiller nejsou žádné texty k odkrývání ale jednoduchý systém s větvícímí se dialogy), tématem, vizuály... Ladykiller je taky výrazně komplexnější a obsáhlejší. Je to navíc i spousta dost explicitních, ale rozhodně ne laciných a samoúčelných sexuálních scén.

Zatímco Analogue se zaobírá tématy feminismu, osobní svobody a individuality, Ladykiller si hodně hraje s, v dnešní společnosti hodně zneužívanými a špatně chápanými, věcmi jako genderová identita, sexuální orientace a s nimi svázané stereotypy, a v neposlední řadě důvěra, konsenzualita a principy BDSM vztahů. A přesně stejně jako v Analogue, i tady hrdinové zaujímají k těmto tématům strašně sympatický, správný postoj, je to hra naplněná respektem a tolerancí k jnakosti a jako taková dokáže doslova zahřát u srdce.

Pro: originální zápletka, rozsáhlé dialogy, spousta možností jak ovlivnit příběh, zajímavé barvité postavy, celkové vyznění hry, atraktivní téma

Proti: občas až MOC rozsáhlé dialogy, osobně mi zas až tolik neseděl výtvarný styl

+15