Popkec: No to asi jo, ale já mám strach, že bych taky mohl dát nižší hodnocení hře, která není úplně můj typ. Ale pokud hraju něco, co není úplně moje parketa a nejsem v tom moc dobrý, tak přidávám procenta navrch. Třeba když hraju těžkou adventuru s návodem a chvílemi mě to hledání strašně nudí, ale grafika, příběh a další prvky jsou fajn, tak dávám vyšší hodnocení, než jak mě hra skutečně bavila. Střílečky u mě vesměs mají vyšší hodnocení, ale už se taky snažím být přísnější a pokud mě hra něčím zklame, tak jdu dolů. Přesto však hodnotím hodně subjektivně a mírně.

EDIT: I když já taky hraju průměrné hry. Třeba taková Bloodrayne. Po čase je stereotypní mlácení, ale pro mě to má strašné kouzlo. Té hře dám určitě 90%, i když si to možná nezaslouží, tka mě to strašně baví a dohraju ji vícekrát.
Zaprvé, abych byl trochu k tématu: Tak ta Panda fakt nevypadá zas tak špatně. Poslední hry, co jsem hrál podle animáku byl Garfield a Toy Story 2, filmy jsem neviděl, ale hry nic moc. Tohle mě láká, film byl vydařenej a příběh je celkem "herní".

Popkec a Pooky: A k tomu hodnocení, v profilu snad máte napsáno kolik je průměr vámi hodnocených her, a hned vedle průměr vašich hodnocení. Myslím, že hodnotíte celkem stejně, kritické hodnocení si představuju jinak než v průměru -6% na hru, když hraješ převážně slabší tituly :-)
Tvoje hodnocení má výhodu tu, že hodnotíš jenom hry co jsi dohrál, a na většině her se nakonec dá najít něco pozitivního, to já třeba kdejaký hovadině dám 30%, kdybych to ale hrál dál tak třeba zjistím že to tak špatný není a nakonec bych tomu dal třeba mnohem víc
Já hodnotím padesátkou hru, která mě nebaví, ale donutil jsem se to dohrát :-)
Když mě hra baví, tak vesměs dávám 70%. Však pookyho to sere :-)

Jinak napiš ten koment na pandu, nebo jsi taková lemra líná? :-D
Pooky: tak jako braky bych označil těch posledních 50 her co tam mám, spíš to ale bude tím že ty hry hodnotím dost přísně, 50% pro mě ještě není úplně špatná hra ale jen průměr

Jo a na komentář se těším, abych věděl do čeho jdu a jestli do toho vůbec půjdu
brm, brm... napsal jsem komentář? Nenapsal... až se plnohodnotně vyjádřím ke hře ve formě komentu, tak poznáš proč 80%...
Podle toho co čtu, by hra měla dostat minimálně 90% :-)
Jaktože jsi šel tak nízko s hodnocením?
No jo, ale ty většinou hraješ a hodnotíš samé "braky" =D Já hraji většinu jen kvalitní tituly a i ty dostanou občas na prdel (příklad za všechny - San Andreas =D). Ale prostě na takovou hru je to dost slušný a to plošinovky moc rád nemám - pravda, při hraní jsem se hodně smál, zvlášť při vyprávění příběhu. Film je ale nutnost, pak se budeš řehtat ještě vícero :-)

PS. Anglicky taky moc neumim ;)
No, proti mě jich tam máš ještě pořád dost :D.

Jo tak ten anglickej dabing uritě nebude špatnej, teď už jen umět anglicky a bylo by to super
ach jo, takovej shit jako je bolt dabing má, ale aby někdo nadaboval něco trochu lepšího to samozřejmě ne... na film se podívám a snad ty titulky nějak přežiju, i když k takové hře se dabing vyloženě hodí
Nemá, ale dabing namluvili stejní herci jako film (v čele s úžasným Jackem Blackem) a osobně si toufám říct, že je to lepší/větší a věrohodnější zážitek než ve filmu. Zvlášť to příběhové vypravění - paráda! Jack Black = jednička. Je ale povinností shlédnout film.

Ps. Cz titulky hra neobsahuje, musíš si je stáhnout a až na to, že neobsahují diakritiku je to fajn překlad.
Jo taky chci časem zkusit, má to CZ dabing? Poslední hru co jsem hrál podle animáku byl Bolt ale to mě tak nasralo že už na další chuť nemám :D, ale tohle vypadá docela dobře
Velmi příjemné překvapení - takže, nelituji svoje 4kila investované do Kung Fu Pandy - ba naopak. Škoda, že je tahle hra velmi přehlížená, jako ostatní tituli podle animáku, Kung Fu Panda je totiž narozdíl od jiných podobných opravdu povedená, ba skvělé. Ale o tom až v komentáři, pokud se mi bude chtít - takže Doporučuji!

Btw. dávám hře z principu 80%(slabších), protože takové hry si hodně lidí nevšimne a to je velice škoda. Celkově vzato to je ale mezi 75-80% a raději zaokrouhluji nahoru ;)
Tak po dnešním vzrušujícím dni jsem si dopřál trochu klidu a zašel do JRC prodejny pro Kung Fu Pandu. Jakožto milovník filmu se už nemůžu dočkat, snad se dočká DH mého komentáře, respektive dojmů (tak moc bych chtěl dát 90% =D)