KryptCrawler

20.07.2017 PC
Crazy Bunch
KryptCrawler v sobě kombinuje klasickou hratelnost krokovacích dungeonů staré školy s využitím moderních VR technologií Oculus Rift a Samsung Gear VR, pro které je také primárně určen. Ústředním motivem je pomalu se rozbíhající fantasy příběh, který vás vrhne do zlověstně vyhlížejících podzemních kobek a chladných krypt v honbě za poznáním jakéhosi temného tajemství.

V postupu podzemními katakombami se vašemu hrdinovi pokusí zabránit nepřátelé, pozůstatky bojovníků, kteří tato zlověstná místa navštívili před vámi, démoni, jedovatí štíři, obří tarantule a další temnotou vykrmená stvoření. Vaše přežití zde ovlivní postupně získávané zbraně a zbroj a zručnost v soubojích odehrávajících se v reálném čase. Dungeony ukrývají také obrovské poklady střežené maskovanými překážkami a smrtícími pastmi, jež mohou v okamžiku ukončit vaše putování a vrátit vás do předcházejícího uloženého bodu.

jazz1: Provedl jsem drobnou úpravu, není to sice úplně First Person akce v tom slova smyslu, jaký si představuje většina lidí (tedy střílečka…