Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

KryptCrawler

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.07.2017 PC
Vývojáři:
Crazy Bunch
Oficiální stránky:
https://www.crazybunch.biz/games/kryptcrawler/
KryptCrawler v sobě kombinuje klasickou hratelnost krokovacích dungeonů staré školy s využitím moderních VR technologií Oculus Rift a Samsung Gear VR, pro které je také primárně určen. Ústředním motivem je pomalu se rozbíhající fantasy příběh, který vás vrhne do zlověstně vyhlížejících podzemních kobek a chladných krypt v honbě za poznáním jakéhosi temného tajemství.

V postupu podzemními katakombami se vašemu hrdinovi pokusí zabránit nepřátelé, pozůstatky bojovníků, kteří tato zlověstná místa navštívili před vámi, démoni, jedovatí štíři, obří tarantule a další temnotou vykrmená stvoření. Vaše přežití zde ovlivní postupně získávané zbraně a zbroj a zručnost v soubojích odehrávajících se v reálném čase. Dungeony ukrývají také obrovské poklady střežené maskovanými překážkami a smrtícími pastmi, jež mohou v okamžiku ukončit vaše putování a vrátit vás do předcházejícího uloženého bodu.


Poslední diskuzní příspěvek

jazz1: Provedl jsem drobnou úpravu, není to sice úplně First Person akce v tom slova smyslu, jaký si představuje většina lidí (tedy střílečka…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.