Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Konung III: Ties of the Dynasty

14
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
17.06.2010 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.1cpublishing.eu/game/konung-3-t…
Konung III: Ties of the Dynasty je třetí hrou ze série Konung her a jde o RPG založené na reáliích hlavně skandinávské a slovanské mytologie.

Hráč se v tomto díle opět vrací do unikátního fantasy světa Woodlandu, který kombinuje reálnou historii s mýty ze severské historie. Příběh začíná v době, kdy doba mocných vládců země skončila a začíná nová éra bezvládí, protože trůn je prázdný. To je příležitost pro všechny nové hrdiny, kteří začínají boj o trůn, ale jen jednomu se podaří na něj usednout a porazit své protivníky a to tomu, kdo získá legendární artefakt "Meč šampiónů".

Stejně jako v předchozím díle, i zde doprovázejí hlavního hrdinu na cestě další postavy, došlo k vylepšení dovedností i bojového systému, kde má každý předmět své unikátní statistiky, je možnost vyrábět nové zbraně a zbroje za pomoci magických lektvarů. Při rozhovorech je nyní možné pozorovat mimiku a gestikulaci postav, která by měla co nejvíce odpovídat tomu, co se odehrává.


Poslední diskuzní příspěvek

Bodkin: Měl jsem úplně stejnej problém, nedokázal jsem se dostat ani z první vesnice. Hnedka jsem to smazal :-D

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 10
Hra je dosti krkolomná a s velice pomalým tempem hraní. Po cca 4 hodinách hry a 5 splněných questech celkem omrzela.

Pro: zajímavý nápad

+2(3-1)