Konung 2: Blood of The Titans

30.11.2004

Konung 2: Blood of Titans je izometrické fantasy RPG inspirované skandinávským prostředím a obsahuje i útržky klasických severských mýtů a legend. Osvědčená, i když mírně stereotypní, RPG hratelnost je navíc obohacena o několik strategicko-budovatelských prvků.

Příběh se točí okolo mocného náramku, který je schopen ovládnout mysl svého nositele a svázat jej temnými silami. Ve světě Konungu se tak zrodí nový temný vládce, který se pomocí svých přisluhovačů snaží zničit všechny magické předměty a získat tak neomezenou moc. Na pomoc je tedy povoláno šest hrdinů, potomků bájných Titánů, aby pomohli opět nastolit mír. Ať už se rozhodnete hrát za jakéhokoliv z hrdinů (na výběr jsou tři muži a tři ženy), osudy jich všech se nakonec spojí a do party dostanete všechny.

[přesunuto z komentářů]

nevite nekdo kde bych stahl cestinu na konung 2 nebo kde bych mohl stahnout konung 1 v cestine?

Oproti dobré jedničce přichází po pár letech naprosto stejná hra jen s pár novinkama, které mi příjdou spíše jako zhoršení.. Nemluvě o těch chybách, hra ani nejde snad dohrát když vám neustále mizí z vesnice všichni obyvatelé... noo kdyby to vyšlo například rok po jedničce tak neřeknu, ale 5 let?! Katastrofa!

Pro: těžko se něco kladného najde

Proti: zhoršená jednička