Tak jsem zjistil, že to z nějakého důvodu mám... je důležité nějak znát předchozí díl(y)?
@montana (12.04.2013 12:38): To ano, musím přiznat, že občas mě už vzdálenosti, které jsem musel zdolat opravdu zmáhali. Obvzlášť, když člověk neměl odkrytý jen jeden čtvereček mapy a plahočil se tam přes celou mapu (nikdy jsem nepoužil "Disorder", jelikož jsem fakt neměl tušení, jak na něj. Doteď si nejsem jistý, zda-li se dal použít, tak jak jsem si myslel :D)
Tak abych se taky přidal do diskuze, tak první dvě kapitoly mě moc nenaladili, ale pak přišla třetí a já byl jak v exploračním nebi - sbírání lidských artefaktů (s úžasnými popisky), plnění questů, dialogy víl Dory a Cilie, prozkoumávání spousty obrazovek (kde na vás ta atmoška přímo dýchá) a sem tam narazíte na zajímavou skrytou lokaci. No v kuse jsem to dojel téměř až do konce, pak jsem si dal pár dní oddych, ani nevím proč. Každopádně jsem si Underground užíval víc jak Stories.
@pipboy (02.01.2013 14:13): Me tam oproti puvodnimu Knyttu jen nesedla z pocatku stylizace, ale zvykl jsem si. Co se tyce pribehu (haha kde) a vtipnosti mi to prijde o dost lepsi.
Posledni kapitola je ale tak velka, ze to tam vetsina lidi stopro vzda. Bloudeni stovkama obrazovek se casem preji.