@Red (22.08.2013 17:25): Hologram vytvoří jakousi kopii tvé postavy, zatímco tebe pro nepřátele zneviditelní, to znamená, že než se přiblížíš k těm potvorám co vystrkují ostny, čímž ti znemožňují cestu dál, zapni hologram a ony na tebe nezareagují, protože uvidí jen tvou kopii, která není dost blízko.
Nějak jsem v tutorialu nepochopil jak se používá hologram:(
nevíte, kde se daj sehnat ty dva zbývající klíče? (červenej je po dohrání hry když vylezete po stěně vpravo, zelenej je u moře, k němuž se dostanete neviditelným výstupkem v zelené části hry, jak tam byl ten proud vody, kterej postavičku vynesl nahoru)
hah, nevim proc ale kdyz jsem si to vcera precet, cetl jsem An Underwear Adventure. Trochu zklamani, kdyz jsme se to doma pak pokusil najit >_>
hm, uz jsdem tu uroven udelal. Kdyz jsem to hral poprve, minul jsem obri kus mesta v oblacich kde byl hologram :)
nekdy nejaky udelam. tohle myslim ani v machine nebylo, v nejakych jinych urovnich. Tusim poprve necem pyramidoidnim jsem to potkal
ha, tak to si nemuzu uz vybavit... ja ji dohra celkem bez problemu, jediny problem jsem mel chvili, kdyz jsem se mel nechat vynest proudem vzduchu do tusim ledove casti sveta...
nemas screen?
mozna? takovy 4 znaky kazdou chvili se meni. nekde jsem videl nekoho to projit s hologramem, ale mam pocit ze tam ke jsem na to narazil ja hologram proste nebyl :)
me vzdycky usmazila jakasi bleskodini vec, cube nevim co to bylo ani jak se pres to slo dostat :)
je to asi nejlepší freeware hra ,co sem kdy hral,nejvice me bavily ty schopnosti atd proste super hra...