tak jsem pořádně rozehrál ten KaM remake (http://www.kamremake.com/) a jsem nesmírně nadšen ze hry. To co bych vyzdvihl
-podpora pro Multiplayer online. Jede spoustu serverů v Evropě, kde jsou aktivní hráči!
-vylepšená AI nevolníků a vůbec všech občanů
-vylepšená AI vojáků při řazení do pozic a jejich ovladatelnost na bitevním poli
-nastavitelnost libovolného rozlišení
-ve hře se dá zoomovat
-hra se dá zrychlit postupně až 10x, takže nemusíte nějakou misi hrát půlku dne, jak to bejvalo předtím. Toto bude implementováno v další verzi (vyjde brzy) i do multiplayeru, kde se před začátkem hry nastaví rychlost zvlášť pro peacetime a po jeho konci, což výrazně zrychlí hru.
-do hry byla přidána nová budova: Tržiště
-ze hry byla odstraněna radnice, kde jste si za zlato mohli najímat žoldáky. TOhle bylo moc OP a hra byla pro multiplayer dost nevyvážená. Vývojáři je planují přidat zpět, ale pěkně přepracovaný pro balanc hry. To samé platí pro výrobnu strojů

Nedávno jsem zkoušel s konvičákem (kterej se ukázal jako neschopnej vazal :D) multiplayer a je to skvěle hratelné a zábavné, pokud máte oba dobré připojení k serveru. Takže kdyby někdo chtěl hrát se mnou, tak klidně písněte.
Mám klíč na GOG z bonusu v Groupees TopWare, který nepotřebuji, jelikož jsem KaM TPR kupoval onehdy v akci na GOG. Tak kdo byste o něj stáli, tak se mi ozvěte, klíč je možné využít do 14. května, pak vyprší.

EDIT: Už není, darováno uživateli na DH.
Na GOGu akorát za 1,7USD, no neber to. Takže si určitě vyzkouším i modifikaci KaM Remake, která je pro Peasants Rebellion, ten jsem dosud neměl.