Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

KingMania

KingMania: North Kingdom

59
6 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
01.10.2007 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://kingmania.300ad.com/#about
Coby král malého skalnatého ostrůvku se velmi nudíte a navíc musíte pořád řešit stížnosti na nedostatek brambor. Ale pak vás to napadne. Co takhle zaútočit na nejbližší ostrovy, mnohem větší a úrodnější? To je nápad, dvě mouchy jednou ranou, tak hurá do toho.

KingMania je realtimová strategická hříčka od nezávislých vývojářů Rake In Grass. Na mapě světa najdete 30 ostrůvků, které si můžete pro brambory dobýt. Na každém ostrově se vždy strhne bitva s místním vládcem. Vy i protivník máte na začátku bitvy pod kontrolou několik staveb a snažíte se obsazováním dalších docílit převahy a následného vymýcení soupeře. Bojuje se o několik druhů budov s různými výhodami. V hradech najímáte vojáky, na farmách získáváte jídlo a sedláky (vojenská jednotka), v dolech získáváte peníze a v kouzelných věžích je vám zpřístupněno metat firebally. Zlaťáky a jídlo potřebujete pouze na vylepšování budov, jednotky se totiž rekrutují automaticky. Vaše taktické schopnosti prověří pět stupňů obtížnosti AI. Kingmanii lze hrát také v multiplayeru přes LAN a internet.

V přídavku Northern Kingdom je do hry přidáno 11 nových úrovní a nová budova.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.