Prodám za 200 Kč (na Steamu 20 Euro). Steam klíč. Nebo vyměním. Kdo byste měl zájem, napište.
Kdybych to tak rozjel na notesu, tak koupím hned, už nějakou dobu mám na něco takové chuť. Jenže na kompl se doma dostanu sotva na jeden den v týdnu, tak to teď pro mě nemá cenu. =(
Teď se Steam opravdu rozjel no, ale kde má člověk na to všechno brát peníze a čas? xD Teď jsem vzal KOTOR a ještě jsem přemýšlel na tímto a Majesty 2...ale spíš asi počkám na nějaký Total War.
Jasně, Total War obohacený o takové to Warcraft3-like RPG. Strategické prvky (stavba měst apod.) jsou dost osekané, ale boje mi přijou zpracované lépe než u TW. Mně osobně se to dost líbí.
Spíš něco mezi Total War a Warcraftem. Nepokouší se to o simulaci, je to prostě zábavná strategie s důrazem na hrdiny. Vycepovanej rytíř klidně sám utankuje oddíl chudáků, vyčaruje "mlhu Avalonu", aby zesměšnil lučišníky a přitom ještě zvládá morálně podporovat vlastní blátošlapy :)

Škoda, že nejnovější DLC stojí skoro stejně, jako celá hra ...
Na steamu ve slevě za 3€ nebo kompletní balík za 11,5€ (hra + DLC). Pokud se vám líbí Total War, tak do toho jděte.