Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Killzone: Mercenary - Botzone Soldier Training

16.04.2014
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Preparation is everything.

Prahnete po vítězství své strany ve 2. extrasolární válce? Pak musíte být vždy připraveni! Tohle DLC s AI ovládanými boty je pro všechny, kteří mají zájem absolvovat alespoň základní průpravu, než si to rozdají s živými mazáky, ale rovněž pro ty, jež kompetetivní multiplayer s lidmi v Killzone: Mercenary (2013) až zas tak moc nebere, nicméně by si na nějaký ten vekťanský dolar v arénách přesto rádi přišli. DLC řeší i dlouhodobě nízké stavy participantů v multiplayerové složce a zároveň představuje příležitost, jak si přijít na většinu z trofejí získatelných do té doby pouze ve hře více hráčů.

Offline si můžete zahrát všech osm map ze základní hry, a to jak v rankovaném Mercenary Warfare, tak v Guerrilla Warfare módu. Počty až sedmi dalších kombatantů si lze navolit. Vedle střetů vyrovnaných teamů proto můžete stanout sólo proti čtyřčlenné přesile, nebo naopak třeba ve čtyřech uspořádat hon na osamělého vlka. Také v botzóně využíváte černého trhu se zbrojnicí společných pro kampaň i multiplayer, přičemž Valour cards systém platí i na tomto „cvičení“ s ostrými. AI botům není cizí nic z repertoáru živých spolu a protihráčů. Hackují, vyslýchají, používají drony i lanové skluzy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.