Ve své době měl JSF jediného konkurenta z hlediska technologií a to F-22 Air Dominance Fighter od DID. Každopádně kloubouk dolů, grafika, obejkty na zemi, stromy, apod. vypadá to moc dobře. Ve své době to muselo mít asi značné nároky na HW.
V té době jsem smažil demíčko z Levelu. Pravda, v softwarovém režimu, takže místo té pěkné grafiky to byly pěkné kostičky. I tak to bylo poznat, že je ta hra technicky dál než konkurence.
Když v roce 1997 vyšel JSF, vyšel také od DID F-22 ADF (památná je jedna z oblálek časpoisu SCORE s Rybkovou recenzí) a tak jsem myslím jen zkoušel demo.
Když se tak dívám na gameplay video musím uznat, že to nevypadá na rok 1997 věru zle (naopak velmi dobře). Dokonce to má click-table 3D kokpit. JSF byl tak trochu vždy arkádový a tak mě nakonec minul ale z videa jde vidět že má i solidní komunikační menu s wingmany, věží, awacs, atd.

Ve své době to musel být velmi solidní a přístupný simulátor. Takové už dnes nevycházejí.