Dosud nikdo nediskutoval o tomto stále výborném vrtulníkovém simulátoru od Jane's.

Grafika je z dob úsvitu 3D akcelerátorů, tzn. simulátor podporuje 3Dfx ale na rozdíl od Jane's Combat Simulations: F-15 terén nepůsobí na první pohled tak hezky. Problémem je, že na zemi je příliš málo překážek za kterými se helikoptéra může schovat a terén je příliš jako placka.
V tom to ohledu má dodnes nepřekonaný ideální terén pro létaní s helikoptéry starý dobrý Comanche 3, jehož Voxel engine je schopen vykreslit terén do nejmenších podrobností s mnoha překážkami a navíc naprosto plasticky! V roce vydání to musela být totální bomba, což se o Jane's Longbow 2 říct nedá.

LB2 ale vyniká ve vynikajícím matematicko-fyzikální letovém modelu, tradičně famózní a naprosto skvělé radio komunikaci a super detailní avionice.

Přesto všechno mám raději létání v Enemy Engaged: Apache V Havoc a Enemy Engaged: RAH-66 Comanche vs. KA-52 Hokum, který má avioniku takřka na úrovni Jane's LB2, také výborný letový model a mnohem lepší grafiku terénu s mnoha překážkami za které se může pilot vrtulníku schovat.