Dohráno. Je to víceméně autentické převedení Bondovky do herní podoby. Což ale neznamená, že je to ale zrovna skvělá hra. Hrát to na originál Gamecube, tak z toho vyrostu. Jednak proto, že při tom rozlišení nemohli vzdálenější nepřátelé být vůbec vidět, protože i takhle to byly blechy, a za druhé kvůli systému ukládání. V těch největších misích třeba jeden, dva checkpointy jsou, ale to je všechno. Naštěstí zmizely životy, jako byly v Agent under Fire, tzn. k checkpointu se můžete vracet kolikrát chcete. Nicméně já říkám rovnou, že bez quick savu v emulátoru bych se na to vykašlal. Fakt nechcete jet dvacetiminutovou misi pětkrát, protože na konci nemůžete přijít na to, jak neumřít.

Přesto dávám 80. Protože to mělo atmosféru, skvělou muziku a celkově bylo vidět, že si s tím někdo dal dost práce.
Oproti Agent under Fire je to nepoměrně lepší. Vizuálem, ovládáním, atmosférou. Ale ty stealth mise, to je tedy žrádlo...