Geniálna turn-based stratégia s fanfaróznym */cough dabingom. Hallelujah tomu kto navrhoval jednotlivých žoldnierov a vdýchol im jedinečné vlasnosti vrátane ich niekedy podivných psychických rozpoložení. Nikdy nezabudnem na pološialeného Reubana či maniakálneho Skitza. Tých rozličných osobností je niečo cez 60, každý s vyše päťdesiatimi rôznymi frázami, ktorými komentujú jednotlivé situácie. A ten dabing, pre lásku božiu, ten dabing je nezabudnutelný.

Ešte dodnes mi ostala krabica s tučným 200 stranovým manuálom. Hru som prešiel minimálne 5 krát. Jednotka sa mi vždy hrala o niečo lepšie ako dvojka najmä kvôli väčšej intuitívnosti celého systému. Mám na mysli intuitívnosť strategického plánovania na mape, ktorá zahrňuje zadávanie úloh žoldnierom, najímanie milície, a riešenie financií. Každý komu sa aspoň čiastočne pozdávala dvojka, by mal skusíť jednotku - nie je problém ju rozbehať na čomkolvek v DosBoxe.
Tato hra je velmi super. Tuto hru jsem hrál ještě jako capart. V této hře máte vojáky a ti mají pistole a pušky a střílí se navzájem, což je velmi v této hře zajímavé. Sbíráte v ní nějaké stromy a za ty stromy máte peníze, které jsou velmi důležité v této hře. Kupujete si za ně vojáky a zbraně a neprůstřelná vesta. V této hře jsou také dělníci. Ty také můžete střílet, ale je lepší dělníky nestřílet, protože pak dělají dřepy vedle stromů a za to máte peníze. Začínate pravo dole a musíte se dostat vlevo nahoře, což je v této hře velice těžké a trvá to i několik dnů. Co říci závěrem? Tato je hra je fakt super, moc jsem si užil hraní této hry a je také dost těžká.

Pro: úplně všechno

Proti: je stará