Deadly Games se ke mně dostalo nejprve v němčině a nestrávil jsem u něj tolik času jako u jedničky a dvojky, zato jsem si dost vyhrál s přiloženým editorem misí.
90210 - ja som si DG uzival hlavne tvorenim scenarov pre bracha a kamosov, v tych dobach :) Si pamatam na misiu, kde mal hrac ziskat ukradnute zlate cislo Score :) A podobne blbosti, skoda ze sa uz nezachovali, dnes by to bola dobra parodia.

Co mi pripomina, preco som jej dal "len" 75%? :)
mohl bys mi prosím naspoilerovat ty nejzajímavější vztahy mezi žoldáky (hlavně kdo byl ten Mike)
4Nate - Je to pravda a ja to v zaveru myho prispevku naznacuju, ale pokud je nekdo opravdu fanda JA universe, zajimaji ho vztahy mezi zoldaky apod., tak by tu tezkopadnost JA mohl zkousnout. Krome toho, jednicka je narozdil od dvojky, kterou jsem hned od zacatku hral na nejvetsi obtiznost s prstem v nose, opravdova vyzva. Jeji dohrani na vyssi obtiznost povazuju za uspech. V DG uz jde v misich sejvovat, takze to uz neni zadnej problem, i kdyz jsem se parkrat taky pekne zapotil.
Kdo započal tuhle sérii až s dvojkou pravděpodobně v jedničce (a DG) zalíbení nenajde, pač bude zvyklý na mnohem vyšší standard (grafiky a zejména možností a uživatelské přívětivosti).
Deadly Games tady moc lidi nehralo a pokud nahodou nejaky fan JA universe vaha, tak mu DA musim jednoznacne doporucit. Uz prvni dil nabizel IMHO vetsi a zajimavejsi vyber zoldaku, nez dvojka (i kdyz se samozdrejme jedna o jednu z nejlepsich her vsech dob) a DG jich navic pridava dalsich cca 10. Jsou tu manici typu Reuban s motorovkou nebo Spitz, kterej me opustil po 2 misich, protoze nikdo z myho tymu neumrel a on se zacal nudit. V hlavni kampani se BTW od Guse dozvite, jakou ulohu ma ve skutecnosti v AIM Mike atd. Hratelnost jednicky a DG je oproti dvojce mozna trochu tezkopadna a mladsim hracum asi nemuze nic rict (ja jsem hral prvni dil driv nez dvojku, takze jsem zvyklej), ale pro toho komu se libilo JA 1 je DG povinnost.
GoG daroval DG každému, kdo si u nich založil účet v jejich beta období. Pokud už jste DG měli zakoupené, pak si můžete vybrat jinou hru od Stategy first z jejich nabídky.