Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jagged Alliance: Crossfire

24.08.2012
50
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Dříve pokojná a mírumilovná země Khanpaa se ocitla pod krvavou nadvládou, zemi vládne násilí a diktatura placených žoldnéřů. Velvyslanec OSN Benham Atiqullah, jehož rodištěm je právě Khanpaa, vás požádá o pomoc. Vojenská korporace M.E.R.C. tedy ze svého středu vybere skupinu nejlepších žoldáků, kteří se vydávají do vzdáleného Khanpaa, aby zemi vytrhli z rukou nezvaných samovládců.

Crossfire je standalone datadisk, který k základní hře Jagged Alliance: Back in Action (2012) přináší kampaň, odehrávající se na rozsáhlé mapě a deseti sektorech ve zcela nové oblasti, připomínající tibetskou krajinu. Tentokrát je možné váš osvoboditelský tým žoldáků rozšířit až na desetičlennou skupinu zabijáků. Pro úspěšný postup terénem v systému plan & go jsou určující parametry postav, jejich výzbroj a taktická koordinace. Žoldáci jsou tak vybaveni schopnostmi opravování vlastních i ukořistěných zbraní, léčení zranění nebo kladení pastí a náloží. Současně je v průběhu hry možné plnit vedlejší a nepovinné questy obyvatel Khanpaa.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.