Rozhodne doporucuji :) .. sice narocnejsi na HW ale kdyz clovek umi s editorem tak se daji vytvaret zajimavy scenare :) , SP stoji za hovno a je dost zabugovanej i s nejnovejsima patchema :P
Já si to zkusil stáhnout, protože jsem nenašel demo, tak jsem si jen tak prohlédnul v editoru různé vehikly a musím říct, že jsem u toho docela slintal. Tak nádherně a přesně zpracovanou techniku jsem ještě v žádné hře neviděl, jde poznat, že to dělají fandové WW2, kteří se vyžívají v detailech... Kdyby hra nebyla tak náročná na HW, tak okamžitě kupuju, po MP to musí být zábava, ale mně se to na vyšší detaily dost ošklivě cuká a na nízké to vypadá hůř než Flashpoint :(
Jo, byla to docela sranda, když po vydání Armed Assaultu byly diskuse plné lidí, kteří nadávali na hru, že je na hovno, protože se tam nedá nic trefit :-D
Taková ta veselá protipirátská ochrana BIS her. Hra se tváří, že funguje, ale třeba se po chvíli změníš v ptáka, případně zbraně střílej extrémně nepřesně apod.
Demo asi není že? Zkoušet to na warez verzi, kde bude řádit FADE, se mi určitě nechce a kupovat zajíce v pytli už vůbec ne. Líbí se mi tam propracovanost modelů techniky, tady jde vidět, že tvůrci k tomu mají obrovský vztah (narozdíl od konkurence). Ale jestli to jede na enginu Army, tak mě to spíš odpuzuje... Sakra jak rád bych si zahrál pořádný tankový simulátor z WW2, všude jsou nějaké háčky... V RO2 si moc člověk nezatankuje, T34 vs Tiger je příliš nedopečené a trochu zmatené a nic víc tu asi není :-(
Však je to v podstatě komerční mod...Má to stejnej interface, animace a všechno. Podle recenze na RPS to nenabízí o moc víc než ostatní WW2 mody, který jsou zdarma.
Vůbec to není tak zlé jak jsem si myslel. Je to pro hardcore hráče, žádné milovníky CoD serie. Sice je to vcelku neoptimalizované a graficky stejné jako postarší ARMA 2 (stejný engine). Hra má určitě co nabídnout. Ale neřadím ji zrovna mezi úspěšné hry tohoto roku.
Stahuju z TPB... pak řeknu. Kdyžtak koupím jestli to bude stát za to a jestli je ta hra na steamu.
vypadá to dobře no. Spolu s Carrier Command Gaea Mission by zas mohlo o neotřelý herní zážitek:))). Podělte se tu pak někdo o dojmy.