Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

International Rugby Simulator

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1988 SpectrumC64AmstCPC
1989 AtST
Vývojáři:
Codemasters, Deltek Software (AtST verze)
Jedná se o sportovní hru, ve které se hráč utkává s jiným hráče či počítačem v ragby. Turnaj může být hrán až v osmi hráčích a případné chybějící lidské protivníky nahradí týmy ovládané počítačem. Před spuštěným samotného zápasu si hráč v nastavení zvolí taktiku, s jakou zápas odehraje. Může si tak nastavit, jestli se jeho tým bude více soustředit na útok nebo naopak na obranu. Dále je možné nastavit délku poločasu.

Hrací pole a hráči na něm jsou viděni pohledem z boku. V případě, že hráč skóruje položením míče v bráně soupeře (try), tak následuje kop na bránu (česky konverze), který je znázorněn pomocí šipky. Ta se sama pohybuje a hráč ji musí natočit do požadovaného směru. Pravidla hry myslí i na auty a vypadnutí míče mimo hřiště, po kterých následuje rozehrávka (český termín mlýn).

Verze pro Atari ST je obohacena o další taktické prvky, jako je výdrž hráče, se kterou je třeba počítat, nebo jak rychle se hráč zotaví po složení nepřítele.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.