Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Initial D: Extreme Stage

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
03.07.2008 PS3
Vývojáři:
Sega
Initial D: Extreme Stage je hra vydaná na motivy manga komiksu a později anime seriálu Initial D, který si v Japonsku získal svou popularitu díky skvělým animacím driftu.

Hra je velice podobná dílu Initial D: Arcade Stage 4, která byla vydána na arcade automaty v Japonsku. Hra samotná nabízí 2-3 módy, podle toho jakou verzi vlastníte (online hra je totiž funkční pouze u japonské verze hry). Módy, které jsou dostupné jsou tedy Legends of Street, kde je obsažen příběh a uvidíte zde postavy z manga komiksu nebo anime seriálu. Dalším módem je Time Attack, ve kterém si můžete zazávodit na všech tratích a ve všech vozech a snažit se překonávat traťové rekordy.

Všechny tratě si můžete zajet v několika módech, ať už pojedete sjezd z hory nebo naopak závod do vrchu nebo trať v opačném směru, za sucha nebo za deště, ve dne nebo v noci, to vše závisí pouze na vaší volbě nebo náhodném rozlosování. Během závodu si můžete změnit i song, který vám bude po cestě hrát.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.