Infiltrator II

Infiltrator Part II: The Next Day

1988
1989

Jimbo McGibbets vrtulníkové eso (a přeborník v mnoha dalších oborech) z prvního dílu je zpět a pokračuje neohroženě v další akci. Role drsného vojáka mu zůstala včetně mise s cílem infiltrovat nepřátelské území a vyšpehovat cenné informace potřebné k deaktivaci jaderných raket šíleného vůdce.

Hra začíná leteckou misí ve vrtulníku, který nabízí pohled z kokpitu s ovládacím panelem. Pokud cestou potkáme nepřátelský vrtulník je dobré jej přesvědčit o tom, že patříme k nim, v případě vyjednávacího neúspěchu nastane vrtulníkový souboj. Po vyhraném vzdušném boji a úspěšném přistání poblíž nepřátelského tábora je třeba přejít přes minové pole dovnitř do základny. Naštěstí má sebou Jimbo detektor min. V táboře začíná ta správná diverzně-špionážní činnost, s cílem prozkoumat nepřátelské objekty, získat cenné zbraně a důležité informace vedoucí k deaktivaci jaderných zbraní vůdce. K tomu nám pomáhají různé převleky od nepřátel, plynové granáty, kterými uspáváme stráže a získáváme tak čas na špionážní činnost.