Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Infested Planet

72

Komentáře

« Novější Starší »
  • PC 80
Koupil jsem v humble bundle baliku a jelikoz jsem z dlouhe chvile hledal co by se dalo spustit na nehernim pc tak mi padlo oko na toto a jsem docela mile prekvapen. Hra je zabavna pokud vas bavi masirovat tuny brouku co se na vas hrnou ze vsech stran stale dokola. Pro mne je to dobra oddechovka pri praci a splnuje to vicemene moje predstavy o hre ktera ma 200 mega. Ale 15 euro na steamu bych za to teda nedal :D

Pro: Nenarocna hra, chytlava, rozmasirovani brouci

Proti: Je to porad dokola, ale to se da cekat u takoveho typu her

+7+7 / 0
  • PC 50
Když jsem viděl trailer, okamžitě jsem se nadchl. Představil jsem si hru podobnou Creeper worldu, u které ho jsem kdysi strávil řadu hodin a královsky se bavil. Jenže to se nestalo.

Infested planet se tváří dobře. Můžete s emzákama bojovat pomocí různých vojáků a později i pomocí různých upgradů, které jsou celkem nápadité a do hry zapadají. Prezentace trochu kulhá, ale zase instalace zabírá jen něco přes 200 MB, takže něco za něco. Tak prvních pět misí je to dobré.

Pak vám dojde, že to je všechno. Že kromě nekonečných bojů a přetlačované vás čeká už jen pár upgradů.

V naprosto každé misi začínáte s jednou budovou a pěti vojáky. Zaútočíte na první emzáky a boj je snadný. Jenže šmejd z vesmíru se mezitím vylepší a vy tedy musíte taky. A čím víc základen máte, tím je boj těžší a vyrovnanější.

A nejhorší je moment, když vám emzák projde a začne kousat do nechráněné budovy. Jenže vy tam nemůžete poslat žádné vojáky (ani jednoho), protože všichni bojují a nesmí se hnout, jinak prohrajete. A když se nehnete, prohrajete taky.

Hra je snadná, pokud jste robot a uděláte všechno správně v přesně daný čas. Jenže tohle jsem od téhle strategie nechtěl a nebaví mě desítky minut zuřivě klikat jen proto, abych něco v závěru přehlédl a musel si to dát celé znovu. Tak to ne.

Nemám rád, když po mě hra vyžaduje preciznost a pak se mi směje, jakej jsem blbec, že to dělám špatně. Takhle přesně jsem se cítil u Infested planet.

Pro: Jednoduché na pochopení, na začátku je to zábava

Proti: Herní mechaniky se rychle vyčerpají a zbývá tak už jen výzva dělat všechno správně. A to mě neoslovilo.

+13+13 / 0