Já říkal pořád, že to nebude stát za nic :P Takže jsem rád, že mi tu nepodloženou doměnku potvrzujete, a nadále se budu těšit na DayZ :P
@USER47 (22.12.2012 00:05): Bohužel to pravé bude.

War Z je největší průser tohoto roku. Hra zkurvená tolika způsoby (vulgarismus sem určitě patří), že to není možné. Dostal jsem se do bety a jedná se o totální rip off Day Z s několika sociálními funkcemi, díky nimž se může lépe budovat komunita nemrtvobijců. Bohužel tehdy nefungovala a teď to prý není o moc lepší.

V Day Z se mozna strili casto hraci mezi sebou, ale ve War Z se mezi sebou umlacovali baterkou... :)

A Glados, ktery psal pro nezavislehry.cz, si zalozil blog a jeho prvni prispevek pekne shrnuje tuhle kauzu - TADY
Tolik k noobům a parasitům, kteří se chtěli přiživit na úspěchu naší Armičky 2. :)
Tohle je definice slova rip-off. Viděli úspěch DayZ, tak vzali svojí starou hru War Inc, udělali malou mapu colorada a modely zombíků a jde se prodávat!
Podle mě si ani nezaslouží být na DH, kopie DayZ a ještě k tomu na dvě věci.
Všade kam sa pozriem, hovoria že je to strata peňazí. Že je to ako keby iba v alfa fázy...