Zaujimave, moje hodnotenie sa vlastne skoro zhoduje s Drakenovym, inak sa s dobovou kritikou (co sa cisel tyka) trochu mina :) Ale aj tak som rad, ze ho mam v zbierke
Nakonec to asi moc velkej hit nebyl a ani nevim, jestli to vubec bylo dobry, neznam nikoho kdo by to hral, ta hra nebyla k dispozici.

V zanru simulatoru jsou na databazi asi nejvetsi mezery, at uz leteckych nebo zavodnich, cemuz se ani nedivim, protoze koho by to bavilo hrat.:0)

ALe zrovna GPL jsem chvilku hral, protoze se zajimam o stary F1, ale na klavesnici to fakt neslo a volant nemam.
Škoda že je Inferno (CD verze) prakticky nesehnatelné. Floppy verze je poloviční už jen kvůli špatné kvalitě skvělého soundtracku.
Se divim ze se tady Inferno objevuje az ted. Prvni hra, ktera se v CR prodavala s ceskym manualem, hra mesice ve Score...I pres svuj vrozeny odpor k jakymkoliv leteckym/vesmirnym simulatorum bych si Inferno jednou rad zahral. Prej to ma snad pres 700 misi.