Independence War: Special Edition - Defiance

Independence War: Deluxe Edition

1999

Vesmírný simulátor Independence War (I-War) měl být v roce 1999 doplněn datadiskem s názvem Defiance. Nicméně vydavatel Infogrames se rozhodl vydat speciální edici zahrnující jak původní hru, tak tento datadisk, která vyšla v USA pod názvem Independence War: Deluxe Edition. Pro evropský trh byl název změněn na Independence War: Special Edition - Defiance, a datadisk tak samostatně nikdy nevyšel.

Tato speciální edice tedy rozšířila originál o celou novou kampaň za rebely The Indies, proti kterým jste v původní hře bojovali. Kampaň obsahuje 18 misí, a v podstatě nabízí pohled na konflikt z druhé strany. Hráč se dostává do role Edisona Hayse, kapitána lodě Spartacus a velitele rebelské flotily. Kromě nových misí je nově k dispozici i možnost uložení hry uprostřed mise a vylepšování zbraní. Vzhledem k tomu, že obecně byla nová kampaň považována za mnohem obtížnější, je určena spíše hráčům, se zkušenostmi z prvního dílu.

@Crash (10.11.2016 14:37): Myslel jsem celkově se ani nezapla, ale listoval jsem a funguje na ní návod z odkazu, co jsem postnul :). Tak jsem zvědav škoda, že to není přeložené.

Mého hodnocení si nevšímejte není to můj šálek.