Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

I-War: Enter Infinity

Independence War: The Starship Simulator

listopad 1997
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Příběh tohoto vesmírného simulátoru je zasazen do 23. století. Ocitáte se v roli kapitána CMW Dreadnaught 307. V tomto obrovském vesmírném křižníku se spoustou zbraňových systémů a štítů si budete připadat spíše jako admirál námořnictva. Bojištěm zítřka je ale hluboký vesmír. Zemský superstát Commonwealth je právě ve válce se vzbouřenými kolonisty, říkajícími si Indies. Ti už se na vzdálených planetách zařídili tak dobře, až došli k závěru, že fungovat pod zemskou správou je pro ně zbytečnou přítěží. Vaším úkolem je rozprášit flotily rebelů pestrého složení a donutit je tak znovu se podřídit Zemi. Před drtivou silou vašeho korábu přece nemají šanci! Leda, že byste se chtěli stát Washingtonem budoucnosti a v pozdější fázi hry změnili stranu...

Celkem na vás čeká okolo čtyřiceti příběhových misí se vzrůstající obtížností a to v grafice, na kterou se dá dívat i dnes. Mise zahrnují vedle vesmírných bitev všechno možné, od opravy komunikačního satelitu, přes bitky s plavidly vesmírných pirátů, až po hledání mimozemské civilizace. Vše je korunováno třemi konci, nezapomeňte však hru před hraním opatchovat, jinak se nedoberete ani jednoho z nich. Pokračování, Edge of Chaos: Independence War 2, vyšlo v roce 2001.


Poslední diskuzní příspěvek

Ještě mě napadlo, sežeň si gold edici, která podporuje vyšší rozlišení a 3Dfx, sice to má parádní grafiku i bez toho, ale když je ta možnost :-)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.