Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Inazuma Eleven

Inazuma Irebun

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
sportovní > fotbal
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
29.01.2011 DS
13.02.2014 3DS
Vývojáři:
Level-5
Oficiální stránky:
http://level5ia.com/inazumaeleven/us/
Fotbalový klub školy Raimon Junior High to nemá příliš jednoduché. Fotbal tu téměř nikoho nezajímá a klub čítá celých šest hráčů, což je, jak jistě víte, na fotbalový tým málo. Brankář a zároveň kapitán Mark Evans je obdařen nevídaným talentem, který mu doslova koluje v žilách, neboť je vnukem kdysi nejlepšího brankáře v Japonsku. Celý jeho talent ale přichází takhle vniveč a klubu hrozí zrušení. Objeví se ale spása v podobě přestupujícího studenta, který dá Markovi naději, že klub lze ještě zachránit.

Inazuma Eleven je netradiční mix dvou žánrů. V prvním se jedná v podstatě o klasické RPG, kdy se lze volně pohybovat po mapě, mluvit s NPC, plnit úkoly či sbírat nové předměty a další. V druhém pak hráč zavítá na fotbalové hřiště, kde se samozřejmě odehrává zápas. Ovládání je řešeno dotykovým displejem konzole, na němž lze kreslit dráhu svým hráčům a využívat různé speciální pohyby a útoky s cílem dostat míč do branky. Tvůrci se samozřejmě nesnaží o žádnou reálnou simulaci a zápasy jsou tak protkané fantasy efekty typickými pro anime.

Jedná se o první díl početné série, která pokračuje dílem Inazuma Eleven 2, který vyšel ve verzích Firestorm a Blizzard.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.