Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Immune

25.03.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Immune vás přenese do post-apokalyptického světa, plného mutantů, které vytvořila jakási neznámá epidemie. Krátký pohled do mapy vám napovídá, že nedaleko se nacházejí budovy města, do nějž vcházíte pouze s batohem na zádech. Vaším cílem je přežít, tak se pokusíte nalézt něco k jídlu, při troše štěstí najdete možná i zbraň nebo vozidlo, které vám pomůže snáze prozkoumat celý tento nebezpečný svět...

Immune se inspiruje v takových hrách, jako třeba State of Decay nebo Rust a v otevřeném světě vás vybídne použít všech prostředků, které se nabízí, abyste přežili co nejdéle. Na vašem rozhodnutí bude, zda se spojíte s ostatními přeživšími nebo se jako vlci samotáři odeberete do lesů, kde se budete živit tím, co vám nabízí příroda.

Vývojáři využili vlastní komiksový grafický styl a top-down pohled na svět, v němž se pohybuje vaše postava. Hrát můžete sami, kompletní potenciál však hra představuje při hře přes online servery.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.