I'm O.K - A Murder Simulator

2005

freeware

Jack Thompson (to byl ten právník, který prohlašoval, že The Sims 2 jsou porno a bojoval proti GTA) prohlásil, že pokud někdo do roku 2006 vyrobí hru podle jeho návrhu, pošle 10 tisíc dolarů na charitu podle výběru bývalého předsedy Take-Two, Paula Eibelera. Našla se taková parta (sama sebe popisující: tři alkoholici a výměnný student), ale Jack Thompson stejně nezaplatil. A o čem je ta hra?

I'm O.K je chodička-kosička zleva doprava, ve které hrajete za Osakiho Kima. Jeho syn byl zabit baseballovou pálkou čtrnáctiletým klukem, který hrál násilné počítačové hry, ve kterých se zabíjelo baseballovou pálkou, a otec se vydává k cestě za pomstou hernímu průmyslu. Osaki Kim s pomocí sedmi zbraní jako brokovnice nebo baseballová pálka rozpoutá masakr v domě Pauly Eibeler, v kancelářích dvou herních firem a nakonec dovrší svou pomstu na výstavě E3. Při tom ještě rabuje obchody s hrami, aby si vydělal na zbraně. Hra je velmi parodická a paroduje všechno to snažení právníků, babiček a zákonodárců o zakázání násilných počítačových her.

neboj jen sem se ptal ze srandy samozrejme ze jsem pouzil strycka googla... hodně ulítlá hra... (MÍRNĚ ŘEČENO)