Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
14.12.2017 PC
Vývojáři:
Team Fusion Simulations, 1C: Maddox Games (sekundární)
IL2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz je přímý nástupce IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover. IL-2 CoD Blitz byl původně celé roky vyvíjený vývojáři z Team Fusion Simulations jako mód, známý pod názvem Team Fusion Mod. Vývojáři získali zdrojový kód od autorů IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover, mohutně celou hru vylepšili a nakonec vydali jako plnohodnotný samostatný titul na Steamu.

V bitvě o Británii v roce 1940 může hráč pilotovat jedno z 47 detailně vymodelovaných letadel (23 z nich je úplně nových), jako například: různé verze jednomístné stíhačky Bf-109E, těžké dvoumotorové stíhačky Bf-110C za Luftwaffe, jednomístné stíhačky Spitfire Mk-I a Hurricane Mk-I, těžké dvoumotorové stíhačky Beaufighter a cvičný dvouplošník DH-82A Tiger Moth za RAF. Spolu s dalšími 16 AI pilotovanými letadly lze tak na obloze potkat vše, co létalo v bitvě o Británii.

Létat lze nad detailně vymodelovanou mapou zahrnující Londýn, celé pobřeží jihovýchodní Anglie, kanál, severní Francii a Belgii. Grafický engine byl mohutně vylepšen s podporou DirectX 11 (speciální efekty, mraky, kondenzační stopy atd.). Ve hře je mnoho historických budov, lodí a celá řada pozemních jednotek. Podzimní a zimní mapa umožní hráči také prodloužit bitvu do konce roku 1940. Vývojáři přepracovali ovládání, matematicko-fyzikální modely letadel, chování motorů, zbraně a velmi detailní je také způsobené poškození, vše pochopitelně směrem k maximálnímu realismu.

Můžete létat v samostatných misích nebo multiplayeru (podpora až 128 hráčů), ale to hlavní vás čeká v kampani za německou Luftwaffe nebo britskou RAF nad nebem hrdinného Albionu.


Poslední diskuzní příspěvek

Aaron_Hill: to je pravda. Ale realita byla jiná. I přesto se jednalo o skvělý simulátor WW2 letadel pro Xbox 360, který se dobře ovládal na…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.