Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

iBomber Defense Pacific

52
6 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.02.2012 iOS
01.03.2012 PC
Vývojáři:
Cobra Mobile
iBomber Defense Pacific je pokračování Tower defense hry iBomber Defense, ale tentokrát z Pacifiku. Ve hře se snažíte pomocí stavění věží (kulometné, proti letadlové, plamenometné, raketové) odolávat útokům, které přicházejí po zemi, vodě, ale i ze vzduchu. Směr odkud budou přicházet nepřátelé se vám ukáží při začátku útočné vlny. I když i na nečekané útoky, kdy se nepřátelé vynoří z houští nebo připlují z nečekaného směru a útočí na věže nebo na objekt, který máte za úkol chránit dojde řada.

Za splnění úrovně, počet zbylých životů, splnění sekundárního cíle, za přežití všech věží, a hlavně za ničení nepřátel dostáváte body, za které stavíte další věže nebo je vylepšujete. Jakmile se dopracujete na určité úrovně jsou odemčeny perky, který vylepšují vlastnosti nebo přidávají peníze aj.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Mírně vylepšená verze prvního dílu iBomber Defense. Nic převratného, ale pro fanoušky tower-defense dobrá zábava nenáročná na výkon PC.
22 misí není mnoho, ale na nejtěžší obtížnost jejich zdolání nějakou dobu potrvá. Navíc jsou k dispozici 2 bonusové mise s vyšší obtížností a delší hratelností.
+7