@Ronik (21.05.2019 16:38): Mne prišli ťažkí v podstate dvaja bossovia - north a west, zbytok bol ok, skôr niektoré pasáže s mobmi boli o hubu, lebo checkpointy boli ďaleko od seba. Ja takéto hry nehrávam, preto to bolo asi pre mňa ťažké.
Naivne som si vybral "oddychovku" na víkend a dopadlo to tak, že to bola jedna z najviac hardcore hier, ktoré som v poslednom období hral. Niektoré checkpointy mi dali zabrať a nadával som pri tých opakovaniach ako pohan. Ktorý boss Vám robil najväčší problém a ktorý bol podľa Vás naopak najľahší? Pochváľte sa.

U mňa najťažší North Boss (Hierophant) a najľahší East Boss (Emperor).
Stejně tak já, HLD mě zaujal audio-vizuálně, ale s orientací, hratelností s ní mám problém.
Mam to rozehrane ale mam dost problem s tim grafickym ztvarnenim. Respektive vubec kurva nevim kam vlastne jdu (nebo proc), co je scenerie/pozadi a co jeste level, co jsou zdi a co je jen jinak bareva podlaha a co je uz dira, nevim kam vlastne jdu a ty mapy mi taky prijdou ve vysledku nakokot... bo i kdybych se zorientoval kde jsem a co na te mape je, tak stejne vim kulovy kam jit a co tam delat.. >_>
Tak jsem to jako správný šílenec dohrál i s těmi dvěma životy. Překvapivě ne až tak přestřeleně obtížné, jak jsem se obával. Ale pořád nedoporučuji.
Dobré to bolo! Pekné, obtiažne súboje (niekedy až príliš, au moje vlasy), preskúmavanie sveta a hľadanie skrytých ciest bola zábava.