Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hugo Saves Christmas

Hugo: Winter Games 2

55
1 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > logická pro děti *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1998 PC
Vývojáři:
ITE Media
Hugo Saves Christmas je druhá ze speciálních vánočních her z herní série o Hugovi, z nichž další dvě jsou Hugo: Winter Games a Hugo: Scylla's Revenge.

Blíží se Vánoce a s nimi i čas příprav. Zatímco Hugo se Santou mají plné ruce práce, zlá čarodějnice Scylla plánuje, jak letošní Vánoce zkazí a zklame tak všechny děti, které se Vánoc nemohou dočkat. A tak jedné noci se jí podaří unést Santu a uvěznit ho v nejtemnějších patrech svého hradu. Hugo je samozřejmě odhodlaný svého přítele zachránit a odvrátit tak katastrofu, že by letošní Vánoce byly bez Santy.

Hra obsahuje celkem 24 miniher, které jsou rozděleny po dnech od 1. prosince do 24. prosince. Nejčastěji musí Hugo vyřešit nějakou hádanku či skládačku, čímž dodává místům vánoční atmosféru. Jeho postup Scylla sleduje ve své křišťálové kouli a nakonec se Hugo utkává s ní samotnou, aby osvobodil Santu z jejího držení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.