Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hot Wheels: Velocity X

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
16.10.2002 PCPS2NGC
Vývojáři:
Beyond Games
V této sci-fi kyberpunkové akci, při bláznivé jízdě ve 3D barevném prostředí, plném futuristických vymožeností, nebezpečně nakloněných silnic a ostrých zatáček, si naplno vyzkoušíte svůj virtuální řidičský um. Budete se muset řítit po dráze pomocí různých druhů vozidel, které budete nuceni nejen bravurně ovládat, ale také jimi skákat přes roztodivné překážky.

Stanete se obráncem Monument City, města, jehož obyvatele neustále sužuje nebezpečný automobilový gang. K dispozici bude přes 35 rozličných modelů od Hot Wheels, s každým se budete moci prohánět v pěti obrovských lokacích o rozsahu 25 misí. Všechno je provedeno v propracované 3D grafice, ale o co vlastně půjde? V boji proti řádícímu gangu budete používat všemožné akrobatické kousky, jako je jízda po loopingu nebo skoro kolmé stěně. Na mapách nebude nouze o všelijaké překážky a velké odrazové rampy. To vše ovšem nestačí, jako jeden ze závodníků budete moci využívat i 12 různých power-upů, útočného i obranného charakteru.

Nerealistické, ale zábavné vlastnosti automobilů a hodně speciálních efektů při kolizích i samotné jízdě - to jsou vlastnosti, na které vývojáři v tomto případě sází nejvíce. K dispozici bude samozřejmě široký arzenál neexistujících, ale účinných zbraní a ke slovu se dostanou dokonce i adventurní prvky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.