Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hot Lava

19.09.2019
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hráli jste jako děti hru, ve které podlaha je láva a museli jste se z po různém nábytku dostat ven z místnosti, aniž byste šlápli na zem? Tvůrci hry Hot Lava tuto dětskou představu vzali doslova a vytvořili parkurovou 3D hopsačku viděnou z pohledu první osoby. Odehrává se na známých místech v nichž tyto hry obvykle probíhaly jako například obývací pokoj, školní chodba, tělocvična, třída nebo velkoobchod, přičemž pevnou zem pokryla tekoucí magma, kyselina a jiné životu nebezpečné substance.

Hráč si může vybrat jednu z několika nabízených akčních figurek, se kterou je třeba v úrovni dostat až do cíle a pohybovat se může jen na různých vyvýšených místech za pomocí běhu, skákání, zavěšování se a jiných akrobatických kousků. Každá tato oblast obsahuje různé zkratky a alternativní trasy a je tak pro co nejlepší čas třeba najít tu správnou cestu, přičemž lze také nacházet různé bonusy jako stránky komiksu nebo odznáčky. Proskákat hru s co nejlepším výsledkem lze sám nebo až s osmi kamarády, přičemž své skóre si lze následně poměřit ve výsledkových tabulkách. Komu by nestačil nabízený set úrovní si může vytvořit vlastní prostřednictvím jednoduchého editoru a sdílet své výtvory s ostatními.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.