Version 1.3 -  "Celestial Eyes Above Mortal Ruins" (30. 8.)
- další kapitola hl. příběhu
- nové postavy: 5-star: Inbibitor Lunae, Fu Xuan, 4-star: Lynx
- companion questy: Inbibitor Lunae, Lynx, March 7th, Luka
- velké rozšíření Simulated Universe
- nové Ligh Cones, bossové, eventy, QoL atd.
@pipboy (08.07.2023 20:57): Tak nejlepší bude tomu dvě hodiny věnovat, než hledat a sledovat videa.

Příběhově to porovnat s GI je docela obtížné, protože nevím, co si představit pod pojem plytká blbost. Nicméně HSR už od začátku háže na hráče hromadu jmen, pojmů a organizací, které jsou všelijak propletené. Možná až moc.
@Naginata (08.07.2023 22:13): když mě nechytne lore/příběh, tak se na to při nejlepším vyseru jakmile narazím na endgame... spíš ale mnohem dřív - gacha hry jsou vesměs odpad a kdo je hraje je mi záhadou ve většině případů.
Náhodou nemáte nějaký yt video, který by tu hru umělo dobře prodat? Na jednu stranu to nevypadá nezajímavě, na druhou stranu si říkám, že to po příběhový stránce bude stejně plytká blbost jako Genshin.
1.2 -  Even Immortality Ends (19.7.)
- pokračování hlavního příběhu
- nový týdenní boss
- nové postavy: 5-star: Kafka, Blade 4-star: Luka
- nové lokace, bossové, relikvie, Light Cones
- Simulated Universe dostane nový world 7
- companion mission: Kafka, Yukong
- nové eventy atd.
@Solidor (27.05.2023 17:47): Pro tebe odběhnu i od takového sqostu, jakým je Blue Reflection :D

Tak herně se hedná o klasický JRPG s tahovým soubojákem, ne? Obě hry jsou F2P. Když GI fans nebude bavit toto, tak se vrátí zpátky. Ale když tam budou hezký kreslený holčičky tak to bude ve výsledku všem GI fans úplně jedno :)
@pajmič (27.05.2023 17:23): Jenže ty nemáš čas dělat bodyguarda, protože máš pořád za úkol dohrát obě Blue Reflection.

Ale k tématu. Je mi trochu záhadou, proč se Mihoyo rozhodlo udělat sami sobě konkurenci, i když je HSR dost odlišné od GI, tak míří na stejnou základnu hráčů. Aby ještě nelitovali.
Verze 1.1 -   "Galactic Roaming" (7.6.)
- nové postavy: 5-star Silver Wolf, Luocha a 4-star Yukong
- companion missions: Silwer Wolf, Luocha, Yanqing, Bailu
- nové eventy, Light Cones, QoL vylepšení a další

Jinak Mihoyo rozjelo marketing na plno a vydalo hromadu videí.
Story Teaser (jako u Genshinu budeme jeho obsahu rozumět, počítám, tak za tři troky :))
OST u hlavního bosse prvního světa mě docela zaskočila, když se najednou spustila uprostřed souboje :)
@Charllize (28.04.2023 21:06): Příběhem mi to dost připomíná Xenosagu, minimálně hromadou jmen a organizací :)

K tomu viditelné a slyšitelné obrovské produkční hodnoty...
Jde vidět, že si vývojáři ani nepřipouští neúspěch.

Oznámili už PS4/5 verze, takže by to nemělo moc dlouho trvat.
20 milionů stažení za první dva dny.

Mám za sebou jen pár hodin, ale vše nasvědčuje tomu, že to bude po GI další továrna na peníze.