@MarezCZE (17.12.2015 22:34): Přesně tak : Tak snad to vyjde. Pořádných RTS je jak šafránu.

Teď mám rozehraný Homeworld remastar a zatím mě to baví, i když to má trochu krkolomný ovládání.
Btw. Má vliv na strategii ten 3D prostor nebo je to tam jen na oko?
@elrix (17.12.2015 22:30): Na tu upoutavku jsem se dival snad trikrat za sebou. Pripomina mi to starou dobrou Dunu2 mixlu prave s Supreme Comanderem. Kazdopadne na tom delaj borci od Company Of Heroes a Homeworldu.

Paradicka:)
@MarezCZE (16.12.2015 21:56): Taky jsem na to včera náhodou narazil na steamu. Myslel jsem, že to bude ve vývoji,ještě nějakou dobu.

Vypadá to parádně. Konečně pořádný "scale" jednotek. Na něco podobného se těším od dob Supreme commandera :)
@sxg (31.05.2013 10:32): to mě se zase líbí. Je to takový jiný. Od Star Wars až po dnešek nám ukazujou nudnej černej vesmír ale on zas tak nudnej, jak ho vidíme z oběžný dráhy nebude. Aspoň doufám... :-)
Ten CM v Nedeľu odskúšam, najviac sa mi páči, že už tam nie je ten šialený "color space".
Ten complex mod je fakt dobrej. Nikdo nezmínil soundtrack u complex modu. Nejlepší nápad tam písně ze scifi filmů! Třeba klasika ze Sunshine spolu s vesmírnou bitvou, při které myslíte na všechny své padlé je úžasný zážitek :-)
zdenous: oproti jedničce je to pohoda :-).

Pak je ještě mod HW2 Complex, který je opravdu velmi obtížný (alespoň zpočátku) a také mimochodem lepší než původní dvojka (3x více lodí, 10x více upgradů, taktičtejší a vyváženější gameplay).