Dělal to sice jen jeden člověk a je to spíš hra na tablet, ale i tak - doporučit to nejde, leda že by to na appstore vyšlo zadarmo, to by pak na tu hodinku večer v posteli mohla být zajímavá volba.
@davi.k (03.02.2013 16:29): Šla, nedaleko místa, kde jsi ji našel. A na ní bylo... byla ta vražda, samozřejmě nebylo vidět, kdo je vrah. Konec byl divný kvůli tomu, že to bylo 'větvící' se. Slušel by tomu promakanější scénář.
Dala se někde přehrát ta kazeta? Jestli jo, co na ní bylo? Jinak s tim koncem nějak rozumnej nejsem...
@Bodkin (02.11.2012 00:16): Ani si nevzpomínám, ale tím, že se mu to celé zdálo asi končí hra vždy, ne? Jinak by to celé musel autor rozvést, aby to dávalo nějaký souvislejší smysl.

Nicméně jsem rád, že nejsem jediný, komu se hra nelíbila (když se kouknu na většinu recenzí).
To bylo docela... hmpf.

&Drolin: Jak ti to dopadlo? Já na konci zjistil, že žádná Rachel neexistovala a všechno jsem si to vysnil v alkoholovem opojení, do kterého jsem upadl po ztrátě práce. Kdo zavraždil všechny okolo? No fucking clue.