@Jumas (25.08.2020 00:00): Tak tak, nakonec podařilo a dokonce bez cheatů. :-) Ale naštěstí ctím zásadu, že než použít cheat, tak se na hru radši vykašlu, takže za tím stojí "jen" hodně úsilí. ;-) Tamtu scénu s tím obrem, kterou jsem tu postoval, jsem sice udělal asi na třicátý pokus a finálního bosse zhruba taky tak, ale nakonec se dílo podařilo. Docela zírám, že Tě napadlo na ta data vydání kouknout a všimnout si toho, já většinou sleduji jen letopočty. ;-)
Tak se ti to konečně podařilo? Jsem zvědavý, jak dlouho bez her vydržíš, až dohraješ ty dvě, co si chceš zahrát :) Jinak taková zajímavost. The Dark Occult - datum vydání 25.09.2018, Home Sweet Home: Episode II - datum vydání 25.09.2019 a Mafia: Definitive Edition - datum vydání 25.09.2020. Nějak tě to 25. září přitahuje. Být tebou, podívám se, co se chystá na 25.09.2021 :)
Tak že bych u téhle hry měl první hodnocení i komentář? Jak je mým zvykem, koment i hodnocení dám souběžně po dohrání. Nejjednodušší pro mě bude to hodnocení a koment, dohrání bude jako vždy ten největší vopruz. Ach jo, kde jsou ty časy, kdy finální souboje jsem dal nejvýš na osmý pokus. :-( Měl bych se na to hraní už fakt vykašlat.